Reklama

Reklama

Prezes: - Wystarczy respektować zasady i temat nie istnieje

Opublikowano: 17 listopada 2020 13:46
Autor: Jolanta Chwałczyk | Zdjęcie: Artur Wasil, prezez LW Bogdanka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

bogdanka Rozmowa z Arturem Wasilem, prezesem Lubelskiego Węgla Bogdanka

Reklama

Rozmowa z Arturem Wasilem, prezesem Lubelskiego Węgla Bogdanka
Prezes: - Wystarczy respektować zasady i temat nie istnieje

Na boisku czerwone i żółte kartki służą do upominania i karania piłkarzy, a na kopalni?

Na kopalni mamy system ostrzeżeń, który rzeczywiście można zobrazować kartkami z boiska. Wiemy, że rozwiązanie postrzegane jest jako kontrowersyjne, ale wystarczy przecież respektować zasady - wykazując się odpowiedzialnością za siebie i za zakład - i temat nie istnieje.

Podkreślam: stosowanie masek jest przede wszystkim zabezpieczeniem innych przed sobą i to powinniśmy mieć na względzie. To nie jest ograniczanie swobód, jak wielokrotnie słyszę, lecz przejaw odpowiedzialności i zadbania o innych.   

"Wlepia" się górnikom czerwone kartki?

Formalnie nie ma czegoś takiego jak kartki żółte czy czerwone, są  opisane regulaminem lekkie i ciężkie naruszenie dyscypliny COVID, które mają wpływ na dodatkową premię za stosowanie się do profilaktyki antycovidowej (chodzi o drugą już nagrodę doraźnej za zdyscyplinowaną postawę w profilaktyce COVID-19, pierwsza została wypłacona w sierpniu - przyp. JCh). Zastosowaliśmy tę formę zachęty i nagrody dla pracowników dostrzegając, że po pierwsze - przestrzeganie obostrzeń jest dla nich dodatkowym wysiłkiem. 

(...)

POZOSTAŁO 83 PROC. TEKSTU

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.