Reklama

Reklama

Związkowcy z Bogdanki chcą to na piśmie, że potraktują ich jak Śląsk

Opublikowano: 25 listopada 2020 13:05
Autor: Jolanta Chwałczyk | Zdjęcie: LW Bogdanka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

bogdanka Jaką drogę restrukturyzacji rząd wyznacza Bogdance? Czy górnicy z Bogdanki - jak ich koledzy ze Śląska - mają zagwarantowaną pracę do emerytury, urlop górniczy, odprawę? Jakie skutki transformacji przewiduje rząd na Lubelszczyźnie? Będzie budowa elektrowni na zgazowany węgiel w Starej Wsi?

Reklama

To kilka z listy pięciu pytań związkowców  przesłanych 17 listopada do Artura Sobonia, sekretarza stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, pełnomocnika rządu ds. transformacji spółek energetycznych i górnictwa. 

Utrata zaufania?

Odpowiedzi nie dostali, ale wczoraj (w poniedziałek, 23 listopada - przyp. JCh) mieli otrzymać informację o terminie spotkania z ministrem.

(...)

POZOSTAŁO 80 PROC. TEKSTU

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.