Reklama

Reklama

ECO SENIORzy z Milejowa na naszych warsztatach recyklingowych. Słoiki nie trafiły do kosza, zamiast tego jeszcze posłużą [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 23 lis 2021 10:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Eco Senior Nie trafiły do kosza na śmieci, a zamiast tego będą cieszyć oko na domowej półce i posłużą jako pojemnik - seniorki z Klubu Kreatywnych Kobiet przy Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie wzięły udział w warsztatach recyklingowych, zorganizowanych przez "Wspólnotę" pod patronatem Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Reklama

Seniorki z Klubu Kreatywnych Kobiet przy Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie, są kolejną grupą, która dzięki naszym bezpłatnym warsztatom recyklingowym przekonała się, jak zaskakujące drugie życie można dać pustemu szklanemu słoikowi.

CZYTAJ TAKŻE: ECO SENIORzy z Łęcznej. Zamiast trafić do kosza, słoiki posłużą jako pojemniki na różności [ZDJĘCIA]

Seniorki z Milejowa pod okiem instruktorki Małgorzaty Król-Smagały z wydawałoby się bezużytecznego słoika, przy użyciu farb, flamastrów i suszarek stworzyły coś unikalnego. Panie wykonały ozdobne słoiki, które teraz posłużą im za pojemniki na różności: cukierki, herbatę czy mąkę.

Najlepszą pracą uczestniczki warsztatów uznały słoik wykonany przez Teresę Grudzień - to jej rękodzieło zostało zgłoszone do konkursu, w ramach którego komisja wybierze najciekawsze prace.

"Angażujemy, Edukujemy, Integrujemy" - pod takim hasłem odbywają się warsztaty z cyklu ECO SENIOR, organizowane przez "Wspólnotę", pod patronatem z Grupą Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. Poprzez zajęcia pokazujemy, jak  można wykorzystać z pozoru niepotrzebne odpady z plastiku, szkła czy papieru. To już druga taka wspólna akcja naszego Wydawnictwa i Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Warsztaty w Milejowie to czwarte zajęcia zorganizowane w ramach projektu ECO SENIOR. Pierwsze warsztaty odbyły się w Opolu Lubelskim, a ich uczestnikami były seniorki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Opolu Lubelskim. Drugie w Michowie - uczestniczyli w nich członkowie Towarzystwa Przyjaciół Michowa. Trzecie warsztaty zorganizowaliśmy w Łęcznej, z seniorkami z Klubu 50 Plus, działającego w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Górniczej w Łęcznej. Wytworzone przez te grupy recyklingowe biżuteria oraz ozdobne słoiki były wyjątkowe.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco relacji z warsztatów recyklingu zarówno w tygodnikach: "Wspólnota Puławska", "Wspólnota Opolska", "Wspólnota Lubartowska" i "Wspólnota Łęczyńska", a także w naszych serwisach internetowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.