Mieszkańcy podzieleni w sprawie wieży

gmina-cycow GMINA CYCÓW: Nie chcemy robić na sobie eksperymentów i sprawdzać, czy będziemy zdrowi, czy jednak zachorujemy na raka przez ten nadajnik - mówią jedni. - Wreszcie będzie zasięg we wsi - odpowiadają drudzy. 

tubalecznej.pl

Opublikowano: 3 września 2019 10:09 | Aktualizacja: 3 września 2019 10:09

Wiosną br. jeden z mieszkańców Świerszczowa-Kolonii (gmina Cyców, powiat łęczyński) dostał pismo od nadawcy z pytaniem o wyrażenie zgody na zwiększenie mocy transformatora prądu stojącego na jego działce. Mieszkaniec zgodził się, czego jednak szybko żałował.

Od słowa do słowa okazało się bowiem, że moc jest zwiększana na potrzeby budowy stacji bazowej T-Mobile niedaleko domu zainteresowanego. Wieża ma powstać na działce innego mieszkańca wsi, przedsiębiorcy budowlanego, Krzysztofa Seroki.  

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.