Festyn rodzinny w Czarnym Lesie

gmina-ludwin Dmuchańce dla dzieci, szalony pokaz mody, bitwa na balony wodne – takie atrakcje będą czekały na uczestników festynu, który rozpocznie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 15 przy remizie OSP w Czarnym Lesie.

tubalecznej.pl

Opublikowano: 22 czerwca 2019 12:00 | Aktualizacja: 22 czerwca 2019 12:00

- Wydarzenie ma charakter otwarty i organizowane jest zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Po ubiegłorocznym sukcesie festynu z okazji dnia dziecka, postanowiliśmy ponownie zorganizować wydarzenie, które pozwala na integrację społeczności lokalnej. – mówi Edyta Kasprzyk ze stowarzyszenia Skrzydła zrzeszającego rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Piasecznie, organizatora festynu.

- Przewidzieliśmy wiele atrakcji: dmuchańce, animacje dla dzieci, konkursy dla dorosłych, wspólne grillowanie, malowanie twarzy i włosów, tworzenie streczowego dzieła sztuki, bitwa na balony wodne: dzieci kontra dorośli, szalony pokaz mody, występ artystyczny "z jajem" – dodaje.

Zdjęcie

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.