Spotkanie autorskie w Ludwinie

gmina-ludwin Co wspólnego ma Niemen, Deyna, Bóg? I co w tym wszystkim robi nóż, który wbija się i nurza nie tylko we krwi? O najnowszej powieści "Nóż" opowie w sobotę 3 sierpnia o godz. 17 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ludwinie (budynek gimnazjum) Krzysztof Bielecki.Prozaik Krzysztof Bielecki opowie o swojej powieści "Nóż" w bibliotece w Ludwinie, obecnie mieszczącej się w budynku gimnazjum. Spotkanie autorskie odbędzie się w sobotę 2 sierpnia o godz. 17. Będzie także okazją do wspomnień o Andrzeju Łuczeńczyku, ze względu na rocznicę śmierci tego ludwińskiego pisarza.

tubalecznej.pl

Opublikowano: 25 lipca 2019 08:31 | Aktualizacja: 25 lipca 2019 08:31

Spotkanie będzie także okazją do wspomnień o Andrzeju Łuczeńczyku, ze względu na rocznicę śmierci tego ludwińskiego pisarza.

Spotkanie z Krzysztofem Bieleckim poprowadzi Rafał Kasprzyk, górnik-poeta z Czarnego Lasu oraz prozaik, dramatopisarz i redaktor Państwowego Instytutu Wydawniczego Paweł Orzeł.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.