Wójt Ludwina robi pompki z urzędnikami (WIDEO)

gmina-ludwin „Tutaj wójt, wiecie co robić” – po tych słowach Andrzeja Chabrosa pracownicy Urzędu Gminy Ludwin razem z wójtem wzięli się do ćwiczeń, aby pomóc małej Hani, podopiecznej Fundacji Siepomaga.pl.

kk

Opublikowano: 22 lipca 2020 09:50 | Aktualizacja: 22 lipca 2020 09:56

W ten sposób urzędnicy z Ludwina podjęli wyzwanie, do którego nominowali ich pracownicy UG Puchaczów w ramach akcji Gaszyn Challenge.  

To charytatywna akcja zainicjowana przez strażaka OSP z Gaszyna z Łódzkiego. Pracownicy wyznaczonych instytucji robią wspólnie pompki. Nagrania z udziału w akcji publikują na YouTube i wyznaczają kolejne instytucje. Biorący udział w akcji wpłacają pieniądze na szczytny cel.

Gmina Ludwin nominowała do zadania Urząd Gminy Spiczyn, Gminną Spółdzielnię „Samopomoc Chłopska” w Ludwinie i firmę Pol-Mak z Ludwina.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.