Czy z tą ławką wszystko gra?

gmina-puchaczow Ministerstwo Obrony Narodowej postanowiło upamiętnić setną rocznicę odzyskania niepodległości okolicznościowymi ławeczkami. W powiecie łęczyńskim postawiono takie dwie: w Puchaczowie i Łęcznej. Czy było warto wydać ponad 4 mln zł na ławki z "Marszem" I Brygady?

tubalecznej.pl

Opublikowano: 7 listopada 2019 08:38 | Aktualizacja: 7 listopada 2019 08:38

Czy nasza obrona została osłabiona przez koszt tych ławek i przeglądają się im tylko dziennikarze? - sprawdziłyśmy. 

Ławka gada i opowiada

Dla upamiętnienia 100-lecia doniosłej rocznicy w Łęcznej powstała Ławeczka Niepodległości. Była przedmiotem "zainteresowania" w pierwszych tygodniach. Niestety, mieszkańcy wciąż podchodzą do niej jak pies do jeża. Boją się nowoczesnej technologii? Ławka przypominająca monument, naszpikowana jest zadziwiającą - jak na ławkę - technologią. Ławka gada i opowiada. Niestety, nagrania były na tyle głośne, że zaraz po uruchomieniu ludzie uciekali. Marszałka można było usłyszeć na drugiej stronie ulicy. Nie chciałabym być sąsiadką ławeczki...

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Karolina Resztak, Karolina Zwolińska, uczennice kl. II o specjalności dziennikarskiej z LO w Puchaczowie

Zdjęcie

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.