14 medali ekipy GO FIGHT z Łęcznej

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Informacje łęczyńskie W ostatnią sobotę marca odbył się coroczny turniej Piaseczno Open, w którym wzięło udział ponad 300 zawodników, rywalizując w formułach przerywanych i ciągłych. Ekipa Akademii Sztuk Walki GO FIGHT wywalczyła aż 14 medali, w tym siedem złotych, trzy srebrne i cztery brązowe.

W stawce pojawiła się 16-osobowa reprezentacja klubu z Łęcznej. Wśród kadetów doskonale zaprezentował się Kacper Szymczuk, który zarówno w formule przerywanej, jak i ciągłej nie miał sobie równych. Po bardzo widowiskowych pojedynkach nasz zawodnik zdobył dwa złote krążki. Doskonale zaprezentowali się chłopcy w kategorii dzieci, w  kategorii -27 kg obstawili prawie całe podium. Brązowy medal otrzymał Igor Majkut, srebrny Dawid Nowak, zaś zwycięzcą kategorii został Marcel Gugułka, który został wybrany za najlepszego fightera wśród dzieci, otrzymując dodatkowe trofea i nagrody.

W kategorii -33 kg po wszystkich stoczonych pojedynkach, na najwyższym podium stanął Maciej Paczkowski, zostając zwycięzcą kategorii. Nasze kadetki także pokazały, że są w wysokiej formie. Złoto zgarnęła Martyna Lachowska, która zdominowała  kategorię kadetek starszych - 42 kg. Malwina Florek i Hanna Lachowska po bardzo dobrych walkach w swoich kategoriach zostały nagrodzone srebrnymi medalami. Martyna Musiej i Kinga Budzyńska zalicza coraz lepsze starty, czego efektem był brąz.

Najmłodszej startującej Aleksandrze Nowak w kat. -24 kg przyznano brązowy medal. Swoje pierwsze starty mają na koncie: Jakub Iwanek oraz Zofia Iwanek, dla których był to wymarzony debiut. Oboje w swoich kategoriach wygrali swoje wszystkie walki, nie dając szans rywalom i stanęli na najwyższym podium, zostając odznaczeni złotem. W zmaganiach wzięli udział: Izabela Chochół, Adrian Rożenek, Mikołaj Brzustewicz.

- Dzięki ciężkiej pracy na treningach, wsparciu drużyny, wspaniałej atmosferze panującej podczas wyjazdu, pełnym wsparciu kibiców i rodziców udało się nam osiągnąć bardzo wiele - mówi Dawid Szewczyk, który zaprasza na zajęcia w Łęcznej przy ZSG (ul. Bogdanowicza 9, sala gimnastyczna, wejście od boiska). - Moje słowa kieruję do wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do wspólnej przygody ze sportem walki - dodaje.

Zapisy pod numerem telefonu: 794 171 278.