Reklama

Reklama

Bogdanka głosuje na swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej ENEI

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

 Bogdanka głosuje na swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej ENEI - Zdjęcie główne

Od lewej: Maciej Mazur, Bartłomiej Grygiel, Mariusz Romańczuk

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie Załoga Bogdanki wybiera swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej ENEI po raz drugi od momentu włączenia kopalni w struktury koncernu energetycznego z Poznania, będącego właścicielem ponad 66 proc. akcji Lubelskiego Węgla.

Reklama

Wybory odbywają się 22 i 23 marca.

Grunt to frekwencja

Obecność przedstawicieli załogi w Radzie Nadzorczej ENEI to informacje z pierwszej ręki i szansa na reakcję w przypadku niekorzystnej dla Bogdanki decyzji – przekonuje do wyborów Związek Zawodowy Kadra.

Zadbajmy o to, aby nasz głos w Radzie Nadzorczej Grupy Kapitałowej ENEA był słyszalny! Razem możemy więcej – zaprasza do urn Związek Zawodowy Górników w Polsce, przypominając, że frekwencja powyżej 50 procent to warunek podstawowy do uznania ważności wyborów przez Walne Zgromadzenie.

Trzech kandydatów

Kandyduje trzech pracowników kopalni. Jeden z poparciem dwóch związków.

Kandydat popierany przez ZZG i ZZ Przeróbka to Bartłomiej Grygiel, który od piętnastu lat pracuje jako górnik w oddziale przygotowawczym, aktualnie jako inspektor w oddziale GRP-1 i pełni funkcję wiceprzewodniczącego ZZG w Bogdance.

Kandydatem ZZ Kadra jest Maciej Mazur, nadsztygar górniczy odpowiedzialny z prace wiertnicze, który w Bogdance pracuje od lat szesnastu i był już członkiem RN ENEI wybranym przez pracowników na poprzednią kadencję.

NSZZ "Solidarność" popiera Mariusza Romańczuka, inżyniera górnika, w LWB zatrudnionego od 1989 roku, obecnie kierownika działu techniki strzałowej, który z wyboru załogi był w latach 2017-2020 członkiem zarządu LWB.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy