Reklama

Reklama

Łęczna: Była wiceburmistrz popierana przez PiS zostanie naczelniczką u starosty z tej partii?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Łęczna: Była wiceburmistrz popierana przez PiS zostanie naczelniczką u starosty z tej partii? - Zdjęcie główne

Anna Cieślińska ukończyła zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe z zarządzania finansami i rachunkowości projektów współfinansowanych ze środków UE na KUL. Przez 20 lat pracowała w bankowości

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie Anna Cieślińska była popieraną przez PiS zastępczynią burmistrza Łęcznej. Po jej zwolnieniu z ratusza szybko dostała pracę w starostwie zarządzanym przez Krzysztofa Niewiadomskiego z PiS. Teraz Cieślińska jest jedyną osobą, która spełnia wymogi formalne w konkursie na stanowisko naczelnika wydziału zdrowia i spraw społecznych Starostwa Powiatowego w Łęcznej.

Reklama

Zwolniona po trzech miesiącach

Przypomnijmy, że Anna Cieślińska na stołku wiceburmistrza utrzymała się jedynie trzy miesiące. Jej powołanie 4 stycznia ub. r. wynikało ze współpracy burmistrza Leszka Włodarskiego z komitetu Wspólna Sprawa z Prawem i Sprawiedliwością. Właśnie radni, którzy startowali z komitetu tej partii, zaproponowali Cieślińską na wiceburmistrza.

Jednak na sesji rady miejskiej 7 kwietnia ub. r. doszło do sytuacji, przez którą Cieślińska straciła pracę.

Zaczęło się od tego, że radni PiS swoimi głosami odwołali ze stanowiska przewodniczącej komisji rolnictwa Teodozję Sytę z komitetu burmistrza. Forsowali też swojego kandydata na wiceprzewodniczącego rady miejskiej.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo już dzień później burmistrz odwołał Cieślińską ze stanowiska wiceburmistrza. To był praktyczny koniec koalicji komitetu burmistrza i PiS.

(...)

WIĘCEJ W PAPIEROWYM WYDANIU "WSPÓLNOTY ŁĘCZYŃSKIEJ" - OD WTORKU, 18 STYCZNIA 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy