Reklama

Reklama

Zawrotniak z MiłymPanem jak Modern Talking. Dwa miliony wyświetleń

Opublikowano: 12 stycznia 2021 19:34
Autor: Mateusz Połynka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

informacje-leczynskie Karol Zawrotniak - wokalista i lider zespołu Defis w miniony czwartek świętował swoje 28. urodziny. Nowy rok powitał na scenie podczas "Sylwestra Marzeń" w TVP 2. Jakie ma plany na nowy rok? Jak uczcił urodziny?

Reklama

Przed świętami na portalu YouTube pojawiła się kolejna piosenka. Karol wraz z zespołem stworzyli duet z MiłymPanem. Bardzo szybko okazało się, że utwór "Musisz się starać" przypadł do gustu słuchaczom. W pierwszym tygodniu pojawił się milion wyświetleń. W momencie, kiedy czytacie ten artykuł, na liczniku pękła druga "bańka".

 

- Wzorowaliśmy się na Modern Talking. Występujemy w perukach. Cofnęliśmy się do lat 80. Utwór jest napisany przez Piotrka MiłegoPana. Któregoś dnia przyjechał do Lublina nagrywać wokale. Zamieszkał na krótko u mnie, bo wiadomo, że hotele są zamknięte. Pewnego wieczoru puścił mi utwory. Słuchałem. Trafiłem na właśnie ten. Wówczas nie miał jeszcze tytułu. Roboczo był nazwany "Lata 80-te". Powiedziałem mu, że to piosenka, którą musimy nagrać. Tego dnia ekscytacja była bardzo duża. Dzień później oznajmił mi, że sam chce wypuścić ten utwór. Troszeczkę mnie to zabolało, ale nie poddałem się. Naciskałem go. Chciałem wspólnej piosenki. Zgodził się, ale znów się rozmyślił. Nie ugiąłem się, aż wreszcie przybił mi rękę. Nasze negocjacje zakończyły się sukcesem. Przyjechał, nagraliśmy wokale. Umówiliśmy termin teledysku. Zajęło nam to cały dzień i mamy efekt końcowy, który może zobaczyć każdy - opowiada Karol.

 

Cały artykuł we Wspólnocie oraz na www.eprasa.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.