Reklama

Reklama

Związkowcy do górników LW Bogdanka: - Dopóki trwają rozmowy, demonstracje nie pomagają

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: LW Bogdanka

Związkowcy do górników LW Bogdanka: - Dopóki trwają rozmowy, demonstracje nie pomagają - Zdjęcie główne

foto LW Bogdanka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie 30 listopada związki zawodowe z Bogdanki spotkały się z zarządem na kolejnej turze negocjacji w sprawie płac i regulaminu wypłacania nagrody produkcyjnej.

Reklama

- Rozmawialiśmy w Warszawie z Zarządem ENEA, większościowego właściciela naszej kopalni - informują szefowie czterech organizacji związkowych, działających na terenie kopalni, czyli Związku Zawodowego Górników, NSZZ Solidarność, ZZ Kadra i ZZ Przeróbka.

W piśmie do załogi czytamy: "Uzgodniliśmy, że negocjacje płacowe na 2022 rok powinny się zakończyć jeszcze w tym roku i obowiązywać od l stycznia 2022. Usłyszeliśmy od Prezesa ENEA, że w rozmowach płacowych strony powinny się kierować dobrem załogi i troską o przyszłość firmy. Związki zawodowe podzielają to zdanie i według nas postulaty złożone Zarządowi spełniają obydwa te kryteria".

(...)

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy