Reklama

Gimnazjaliści napisali „małą maturę" [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjaliści napisali „małą maturę" [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura „Czy ciekawość ułatwia, czy utrudnia życie?” – z takim pytaniem zmierzyli się uczniowie na egzaminie z języka polskiego. Motywem przewodnim testu z historii był zakon krzyżacki. Z WOS-u dużo pytań dotyczyło religii. 

Egzamin gimnazjalny rozpoczął się w środę o godz. 9 testem z historii i WOS-u. O 11 gimnazjaliści wypełnili arkusze z języka polskiego. W sumie w Łęcznej egzamin napisało 224 uczniów (130 w szkole przy ulicy Piłsudskiego i 94 w gimnazjum przy Jaśminowej). 

Pierwszego dnia testów rzed egzaminem i tuż po nim rozmawialiśmy z uczniami Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej. – Chronologia jest bardzo trudna, za to bez problemu wymienię wszystkich polskich królów – mówiła przed testem z historii i WOS-u jedna z uczennic. - Liczę na pytania z I wojny światowej, a najbardziej boję się starożytności, bo ten materiał przerabialiśmy już dawno – dodała jej koleżanka.

Czy łęczyńscy uczniowie byli zadowoleni z pytań? Jak oceniają trudność egzaminu, od którego zależy, do jakiej szkoły zostaną przyjęci? Co o temacie rozprawki mówi nauczycielka języka polskiego? – obejrzyj materiał wideo. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE