Reklama

Jeśli nie studia, to co ?

Opublikowano:
Autor:

Jeśli nie studia, to co ? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wbrew powszechnej opinii, nie tylko wyższe wykształcenie daje dziś tzw. zawód. Dla wielu, alternatywą dla 3 czy 5 lat studiowania, stały się szkoły policealne. Oferują możliwość zdobycia większej niż na studiach wiedzy praktycznej, tak bardzo cenionej przez pracodawców.

Choć w Lublinie w szkołach tego typu możemy przebierać do woli, dziś, pragniemy zaprezentować Państwu ofertę Sieci Szkół COSINUS. Jednej z największych i  najbardziej cenionych, a co najważniejsze, nadal całkowicie bezpłatnej.

Szkoły COSINUS, oferują możliwość kształcenia w Liceum dla dorosłych i Szkołach Policealnych. Ukończenie liceum, to wykształcenie średnie, możliwość przystąpienia do matury, i otwarta droga do dalszej kariery. Szkoły Policealne zaś, to szansa na zdobycie zawodu. Dzięki ostatnim zmianom
w prawie, już w trakcie nauki, każdy słuchacz ma możliwość przystępowania do egzaminów potwierdzających tzw. kwalifikacje zawodowe, a ukończenie szkoły, wiąże się z możliwością uzyskania tytułu technika w wybranym zawodzie.

Zaoczna forma kształcenia (soboty i niedziele), pozwala na naukę, nawet tym najbardziej zapracowanym, a nabór prowadzony dwa razy do roku (obecnie trwa do końca października), daje gwarancję rozpoczęcia zajęć już w kilka dni od podjęcia decyzji o wyborze kierunku.

Dla wszystkich, którzy chcieliby od zaraz, bezpłatnie, zdobyć, lub zmienić zawód czeka 13 kierunków kształcenia:

Administracja

Ochrona fizyczna osób i mienia

Archiwista

Opiekun medyczny

BHP

Opiekun osoby starszej

Florystyka

Rachunkowość

Geodeta

Technik eksploatacji portów i terminali

Informatyka

Technik turystyki wiejskiej

Kosmetyka

 

 

585d9cac37280bda526e6f98e8398b9e.jpg

 

Zainteresowanych zapraszamy do Sekretariatu, mieszczącego się w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 32, do odwiedzenia strony internetowej  www.cosinus.pl/lublin, lub kontaktu telefonicznego: (81) 532-26-20. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE