Reklama

Już dziś Święto Plonów z Golec uOrkiestra w Puchaczowie

Opublikowano:
Autor:

Już dziś Święto Plonów z Golec uOrkiestra w Puchaczowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Barwny korowód, dzielenie chlebem, występy folklorystyczne i rozrywkowe to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na nas podczas powiatowych obchodów Święta Plonów, które już w niedzielę odbędą się na Rynku w Puchaczowie. Jak co roku, przez cały dzień nie zabraknie okazji do dobrej zabawy dla całych rodzin. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Golec uOrkiestra.

Pełny program na plakacie w galerii.

 

IMPREZY TOWARZYSZĄCE


23.08.2014 - Zawody strzeleckie w Wólce Cycowskiej
24.08.2014 - wesołe miasteczko, wystawa rękodzieła i sztuki ludowej, wystawa płodów rolnych, wystawa maszyn rolniczych, turniej sportowy na Kompleksie Boisk Sportowych w Puchaczowie o Puchar Wójta Gmina Puchaczów oraz Starosty Łęczyńskiego: początek rozgrywek tenisowych od godz. 9.00, rozgrywek w piłkę nożną oraz w piłkę siatkową od godz. 12.00.

Akcja honorowego krwiodawstwa „Ratujmy życie”.

Krew będzie można oddać w godz. 13.00 – 16.30 w krwiobusie zaparkowanym na parkingu przed Urzędem Gminy w Puchaczowie. Pomiędzy godz. 17 a 18.00 wśród obecnych przy dożynkowej scenie uczestników akcji zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody: 
- sprzęt AGD ufundowany przez RCH WAMEX
- talon o wartości 100 zł do realizacji w Restauracji Country w Kol. Łuszczów
- rodzinne wejściówki do Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego we Włodawie i do Poleskiego Parku Narodowego. 

Konkurs wiedzy prewencyjnej "ABC strażaka"

 - organizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Łęcznej. Do konkursu może zgłosić się 7 rodzin (rodzic + dziecko), które ok. godz. 17.30 wezmą udział w quizie wiedzy prewencyjnej. Zgłoszenia chętnych rodzin będą przyjmowane do godz. 16.30 na stoisku Powiatu Łęczyńskiego. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości ok. 300 zł. 



PARKINGI:


Impreza będzie odbywała się na Rynku w Puchaczowie - cała ulica Rynek zostanie zamknięta. Podczas imprezy będzie można skorzystać z ogólnodostępnych miejsc parkingowych na terenie miejscowości ponadto dla publiczności zostaną przygotowane 2 duże parkingi: tereny przy kompleksie sportowym Orlik, boisko Zawale. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE