Reklama

Łęczna na rowery. Ponad 230 osób pojechało razem [WIDEO, ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Łęczna na rowery. Ponad 230 osób pojechało razem [WIDEO, ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Odważni uczestnicy kładli się na ziemię, a rowerowy akrobata skakał kilka centymetrów nad ich nosem. Zeskakiwał też z kilku metrów i przebijał balon leżący między nogami ochotnika. Pokaz akrobacji rowerowych nie był jedyną atrakcją niedzielnego rajdu. 

Rowerzyści cieszyli się polską złotą jesienią. W ciepłym słońcu pokonali ponad 46 kilometrów, przez Puchaczów, Dąbrowę i Zezulin dojechali na wzgórze zamkowe w Zawieprzycach, gdzie czekał na nich ciepły posiłek. Wszyscy rowerzyści założyli kamizelki odblaskowe, które dostali na początku rajdu.

W rajdzie wzięły udział dzieci, a także młodzież, dorośli i seniorzy, a nawet... pies, którego jedna z uczestniczek wiozła w koszyku. Dumny tata ciągnął dwoje swoich dzieci i ich koleżankę w skonstruowanym przez siebie wózku „wehikule", o którym opowiada w naszym materiale wideo.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji, w której zobaczycie wszystkich uczestników rajdu, pokaz akrobacji rowerowych i próbę bicia rekordu życiowego Piotra Bielaka. Czy akrobacie udało się przeskoczyć na rowerze poprzeczkę zawieszoną na wysokości 120 cm?

 

 

Łęczyński urząd miejski zorganizował rajd po raz piąty.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE