Międzynarodowe Egzaminy Cambridge - po raz pierwszy w Łęcznej

kultura Na terenie powiatu łęczyńskiego zorganizowana została sesja egzaminacyjna Międzynarodowych Egzaminów Cambridge. Dzieci i młodzież z Centrum Helen Doron podeszły do tych prestiżowych egzaminów na 5 różnych poziomach. Wynik końcowy 30 zdających studentów to 95 proc.!

tubalecznej.pl

Opublikowano: 6 września 2018 12:51 | Aktualizacja: 6 września 2018 12:51

Cambridge English Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Istnieją trzy poziomy trudności testów – Starters, Movers i Flyers. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych. Egzaminy te są niezależnym sprawdzianem oferty edukacyjnej w zakresie nauczania języka angielskiego, co więcej - w sposób przyjazny i łagodny pozwalają dziecku zdobyć pozytywne doświadczenia wyniesione z pierwszych kontaktów z egzaminami.

Certyfikaty 'for schools' tworzą językowy fundament, na którym dzieci i młodsi nastolatkowie nadbudowują kolejne sprawności językowe i nabierają coraz większej pewności w samodzielnej komunikacji po angielsku.

Cambridge English Exams to marka rozpoznawalna przez wiele międzynarodowych firm i instytucji.

- W Centrum Helen Doron nie tylko przygotowujemy uczniów do egzaminów, ale także umożliwiamy im przystąpienie do nich na miejscu. Część ustna przeprowadzana jest i oceniana bezpośrednio podczas sesji egzaminacyjnej, natomiast część pisemna odsyłana jest do Cambridge i tam oceniana – mówi Ewa Dołgań-Panas, dyrektor Centrum Helen Doron w Łęcznej.

Sesja egzaminacyjna odbyła się 19 maja.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.