Reklama

Międzynarodowe Egzaminy Cambridge - po raz pierwszy w Łęcznej

Opublikowano:
Autor:

Międzynarodowe Egzaminy Cambridge - po raz pierwszy w Łęcznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Na terenie powiatu łęczyńskiego zorganizowana została sesja egzaminacyjna Międzynarodowych Egzaminów Cambridge. Dzieci i młodzież z Centrum Helen Doron podeszły do tych prestiżowych egzaminów na 5 różnych poziomach. Wynik końcowy 30 zdających studentów to 95 proc.!

Cambridge English Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Istnieją trzy poziomy trudności testów – Starters, Movers i Flyers. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych. Egzaminy te są niezależnym sprawdzianem oferty edukacyjnej w zakresie nauczania języka angielskiego, co więcej - w sposób przyjazny i łagodny pozwalają dziecku zdobyć pozytywne doświadczenia wyniesione z pierwszych kontaktów z egzaminami.

Certyfikaty 'for schools' tworzą językowy fundament, na którym dzieci i młodsi nastolatkowie nadbudowują kolejne sprawności językowe i nabierają coraz większej pewności w samodzielnej komunikacji po angielsku.

Cambridge English Exams to marka rozpoznawalna przez wiele międzynarodowych firm i instytucji.

- W Centrum Helen Doron nie tylko przygotowujemy uczniów do egzaminów, ale także umożliwiamy im przystąpienie do nich na miejscu. Część ustna przeprowadzana jest i oceniana bezpośrednio podczas sesji egzaminacyjnej, natomiast część pisemna odsyłana jest do Cambridge i tam oceniana – mówi Ewa Dołgań-Panas, dyrektor Centrum Helen Doron w Łęcznej.

Sesja egzaminacyjna odbyła się 19 maja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE