Ranking "Perspektyw" 2018. Jak wypadły nasze szkoły?

kultura Już po raz 20. Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" opublikowała ogólnopolski ranking liceów i techników. Zobaczcie, na jakim miejscu znalazły się szkoły z Łęcznej i okolic w rankingu szkół z województwa lubelskiego.  

tubalecznej.pl

Opublikowano: 18 stycznia 2018 10:19 | Aktualizacja: 18 stycznia 2018 10:19

Twórcy rankingu przyznali szkołom punkty, na liczbę których składały się następujące wyniki: sukcesy w olimpiadach (20 proc. punktacji), matura z przedmiotów obowiązkowych (20 proc.) i dodatkowych (30 proc.), egzamin zawodowy (30 proc.).  

Oprócz rankingów ogólnopolskich "Perspektywy" opublikowały listy najlepszych szkół województw, gdzie znajduje się 50 najlepszych szkół. W tym rankingu znalazły się technika z powiatu łęczyńskiego: Technikum górnicze i poitechniczne w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej (21 miejsce) i Technikum w Zespole Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej (39 miejsce). 

KK

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.