Reklama

Woda, zieleń i dzikie zwierzęta, czyli film promujący Kameralne Pojezierze (wideo)

Opublikowano:
Autor:

Woda, zieleń i dzikie zwierzęta, czyli film promujący Kameralne Pojezierze (wideo) - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Oderwij się od zgiełku miasta i posłuchaj co w trawie piszczy - do tego zachęca spot reklamujący Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie.

Na filmie turysta spotyka żurawia, słucha rechotu żab, podgląda stado jeleni. Zagląda też do wnętrza cerkwi i pływa kajakiem... zresztą zobaczcie sami:

 

 

 

Kameralne Pojezierze to swoboda, niewymuszony relaks i poczucie bycia „u siebie”.


Najcenniejszą cechą wyróżniającą obszar Kameralnego Pojezierza w stosunku do innych regionów jest pozytywny ładunek emocjonalny jaki niesie ze sobą pobyt wypoczynkowy, wzmocniony korzystnym wpływem środowiska i klimatu na samopoczucie oraz jakość spędzanego tu czasu. Nieskrępowana atmosfera i swoboda sprawiają, że odwiedzający to miejsce mogą pozbyć się etykiet, które ich na co dzień definiują oraz określają ich status społeczny. Kameralne Pojezierze doskonale odpowiada na potrzeby tych, którzy pragną pełnego wypoczynku - dobrego snu, ciszy, relaksu i poczucia prywatności. Jednocześnie miejsce zapewnia atrakcje odbiegające od masowych rozrywek, a skupiające się na przeżywaniu, doznawaniu, smakowaniu chwil.

Kameralne Pojezierze to bliskość, intymność, sensualność.


Poczucie swobody i prywatności towarzyszące wypoczynkowi na Pojezierzu sprawiają, że odwiedzający to miejsce mogą w pełni cieszyć się bliskością z rodziną i znajomymi. Tu przyjeżdża się po to, by „pobyć” z ludźmi, którzy są dla nas ważni oraz porozmawiać, niekoniecznie o istotnych i poważnych kwestiach. Miejsce spotkań osób pochodzących z przeróżnych środowisk, którzy przyjeżdżają tu by cieszyć się ulotnymi chwilami lata, pooddychać świeżym powietrzem i beztrosko poleniuchować.

Kameralne Pojezierze to nie tylko bierny wypoczynek i cisza.


Kameralne Pojezierze ma w swojej ofercie szereg atrakcji skierowanych do osób, które poszukują możliwości spędzenia aktywnie wolnego czasu. Jest to idealne miejsce by popływać, powędkować, pojeździć na rowerze, kajaku lub konno - nawet jeśli nie jest się w szczytowej kondycji fizycznej. Na Pojezierzu najważniejsza jest przyjemność czerpana z wypoczynku, a piękne  plenery pozwalają zapomnieć o codziennych sprawach i obowiązkach. To właśnie tutaj swobodna atmosfera zachęca do spróbowania czegoś nowego – może to być na przykład nurkowanie lub lot na paralotni. Kameralne Pojezierze to również niezapomniane wydarzenia: klimatyczne koncerty, wielkie biesiadowanie przy stole zastawionym produktami z lokalnych gospodarstw lub udział w historycznej inscenizacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE