Reklama

Zostań Miss Dożynek Powiatowych

Opublikowano:
Autor:

Zostań Miss Dożynek Powiatowych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Dziewczyny zaprezentują się w strojach wieczorowych i ludowych. Na konkurs można zgłaszać się jeszcze do 8 sierpnia. 

- Barwny korowód, dzielenie chlebem, występy folklorystyczne i rozrywkowe, koncert zespołu GOLECuORKIESTRA to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na nas podczas powiatowych obchodów Święta Plonów, które w tym roku odbędą się 24 sierpnia na Rynku w Puchaczowie - mówi Beata Cieślińska ze Starostwa Powiatowego w Łęcznej. Organizatorzy gorąco zapraszają piękne i odważne dziewczyny do wzięcia udziału w Wyborach Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2014. 

Na laureatki konkursu czekają nagrody. Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego otrzyma 300 zł,I wicemiss 200 zł, II wicemiss 150 zł, a miss publiczności 100 zł. 

- Dzięki życzliwości naszych sponsorów oprócz nagród pieniężnych uczestniczki  konkursu otrzymają również nagrody rzeczowe m.in.  talony na kursy i szkolenia, kolacje w restauracjach, karnety na fitness,  usługi fryzjerskie – dodaje Beata Cieślińska.

Uczestniczkami zabawy mogą być kobiety, które ukończyły 15 lat (osoby małoletnie biorą udział w konkursie za zgodą opiekuna prawnego). Konkurs będzie składał się z dwóch etapów:

- prezentacja kandydatek w stroju ludowym (strój ludowy zapewnia organizator);

- prezentacja w stroju wieczorowym (strój własny).

 

Konkurs odbędzie się podczas imprezy „Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2014” w godz. 19.00 - 20.00.

Organizator ustala limit ilościowy uczestniczek konkursu do maksymalnie 10 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 sierpnia.

Udział w Konkursie musi być poprzedzony zgłoszeniem Uczestniczki poprzez wypełnienie „Karty zgłoszenia” wraz z załączoną wersją elektroniczną zdjęcia twarzy Uczestniczki. Zgłoszenia należy przesłać w formie skanu na adres e – mail:b.cieslinska@powiatleczynski.pl lub dostarczyć osobiście do  Starostwa Powiatowego w Łęcznej (I piętro budynku Centrum Zarządzania Siecią) do 8 sierpnia do godz. 15:00

Regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe znajdziecie na stronie powiatu łęczyńskiego.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE