Reklama

Czym jest tlenoterapia hiperbaryczna i jaki wpływ ma na organizm?

Opublikowano:
Autor:

Czym jest tlenoterapia hiperbaryczna i jaki wpływ ma na organizm? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Tlenoterapia hiperbaryczna jest uważana za jedną z efektywniejszych metod wsparcia leczenia w przypadku wielu schorzeń: alergie, autyzm, borelioza, choroby neurologiczne, choroby przewody pokarmowego, przemiana materii, powikłania po Covid-19,

 

Tlenoterapia hiperbaryczna jest seansem w zamkniętej komorze, gdzie klient ma podawany tlen w stężeniu bliskim 100% w warunkach podwyższonego ciśnienia. W przypadku tego urządzenia maksymalne ciśnienie może wynieść 1,5 ATA.

Podczas seansu w organizmie zachodzą reakcje, które w sposób naturalny wspierają leczenie i regenerują organizm. Sesja w kapsule trwa 60 min. W normalnych warunkach tlen przenoszony jest do komórek organizmu przez czerwone ciałka krwi i zawartą w nich hemoglobinę.

Podczas seansu tlen dodatkowo rozpuszcza się w osoczu, dzięki czemu niedotlenione do tej pory narządy mogą otrzymać więcej tlenu. Dodatkowo tlen wypiera z połączeń z hemoglobiną toksyny takie jak tlenek węgla.

Podczas seansów zwielokrotnia się również produkcja i aktywność komórek macierzystych, które odtwarzają i regenerują zużyte komórki różnych tkanek.

Tlenoterapia hiperbaryczna jest uważana za jedną z efektywniejszych metod wsparcia leczenia w przypadku wielu schorzeń: alergie, autyzm, borelioza, choroby neurologiczne, choroby przewody pokarmowego, przemiana materii, powikłania po Covid-19, choroby skóry, cukrzyca, stopa cukrzycowa, stopa cukrzycowa, depresja, obrzęki, urazy, oparzenia, trudno gojące się rany, przyspieszenie rehabilitacji po zabiegach, wzmocnienie systemu odpornościowego.

Adres:  O2xylife Tlenoterapia Hiperbaryczna    Ul. Górnicza 5 Łęczna 21-010 Tel: 737-296-901 www.oxylife-leczna.pl

Facebook : oxylife.leczna    e-mail: [email protected]

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy