Reklama

Najstarszy prywatny skarbiec w Lublinie z nową ofertą Safebox24 i Mennica.Online

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Najstarszy prywatny skarbiec w Lublinie z nową ofertą Safebox24 i Mennica.Online - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Nowa oferta skrytek depozytowych Safebox24 wraz z ubezpieczeniem oraz punkt odbioru metali szlachetnych Mennica.Online są już dostępne dla Klientów w Lublinie, przy ul. Kowalskiej 5. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług i produktów na stronach www.safebox24.pl i www.mennica.online oraz do kontaktu z naszym personelem.

Najstarszy prywatny skarbiec w Lublinie z nową ofertą Safebox24 i Mennica.Online

Marka Safebox24 w Lublinie

Safebox24 to pierwszy, ogólnopolski, niezależny operator depozytowo-skarbcowy. W 2019 roku Safebox24, wybudował od podstaw nowoczesny, bezpieczny, certyfikowany skarbiec w Warszawie, z dostępem do skrytek depozytowych 24/7.  W 2020 roku Safebox24 wybudował kolejny obiekt w centrum Krakowa - najbardziej nowoczesny, automatyczny obiekt skarbcowo-depozytowy w Polsce, również z dostępem do skrytek depozytowych 24/7.

Obecnie Safebox24 rozpoczął pracę nad nowoczesnym skarbcem w centrum Łodzi. Docelowo Safebox24 planuje otwarcie kilkunastu obiektów skarbcowo-depozytowych na terenie Polski i za granicą.

Na początku 2022 roku Safebox24 przejął najstarszy prywatny skarbiec w Polsce – certyfikowany obiektskarbcowo-depozytowy, działający od wielu lat w Lublinie pod marką "Twój Skarbiec".

Skarbiecmieści się w Lublinie, przy ul. Kowalskiej 5. Obiekt został wyremontowany i dostosowany do rygorystycznych standardów bezpieczeństwa marki Safebox24.

Nowa oferta skrytek depozytowych Safebox24 wraz z ubezpieczeniem oraz punkt odbioru metali szlachetnych Mennica.Online są już dostępne dla Klientów w Lublinie, przy ul. Kowalskiej 5.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług i produktów na stronach www.safebox24.pl i  www.mennica.online oraz do kontaktu z naszym personelem.

Skarbiec Safebox24 w Lublinie – skrytki depozytowe, przechowywanie i ubezpieczenie

Skarbiec w Lublinie to obiekt tradycyjny, uzupełniony o nowoczesne technologie m.in. firmy Gunnebo, oferujący ponadprzeciętny poziom bezpieczeństwa. Zaprojektowane drzwi skarbcowe gwarantują ochronę antywłamaniową i odporność na działanie materiałów wybuchowych. Same skrytki są konstrukcji pancernej, co jest bardzo rzadkie wśród skarbców dostępnych w Polsce.

Skarbiec w Lublinie oferuje szeroki wybór skrytek depozytowych aż w 8 różnych rozmiarach. W skrytce depozytowej można przechowywać m.in. ważne dokumenty, oszczędności, metale szlachetne, diamenty, broń bez amunicji, dyski i archiwa danych czy też pamiątki o wartości sentymentalnej.

Skrytka depozytowa może być wynajęta i ubezpieczona przez osobę fizyczną lub na firmę. Do każdej skrytki można ustanowić pełnomocników.

W skarbcach Safebox24 każda skrytka depozytowa jest ubezpieczona od wszelkich ryzyk w Lloyd’sInsurance Company S.A., światowego lidera w ubezpieczeniach wysokiej klasy obiektów skarbcowo-depozytowych.

Każdy klient ma możliwość ubezpieczenia skrytki depozytowej w wybranym przez siebie limicie do 1 miliona złotych, bez ujawniania zawartości.

Po podpisaniu umowy, udostępniamy Klientom dostęp do skarbca w Lublinie i skrytki depozytowej od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00. Możliwy jest dostęp do skarbca również w innych godzinach, umawiając się z opiekunem Klienta na konkretny termin oraz godzinę.

 

Oferta metali szlachetnych – złoto i srebro inwestycyjne

Poza usługą skarbcowo-depozytową w biurze Safebox24 został otwarty punkt odbioru metali szlachetnych oferowanych przezMennica.Online. Mennica.Online to nowoczesny dealer złota i innych metali szlachetnych w postaci sztabek oraz monet inwestycyjnych.

Oferuje produkty najwyższej jakości, konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę Klienta. Mennica.Online posiada licencję kantorową nr 18333 wydaną przez Narodowy Bank Polski i jest oficjalnym dystrybutorem banknotów i monet emitowanych przez Narodowy Bank Polski.

Mennica.Online oferuje sprzedaż i dostawę metali szlachetnych na terenie całej Polski oraz przechowywanie sztabek i monet inwestycyjnych w skarbcach Safebox24.

 

Skrytka sejfowa – komfort i ponadprzeciętne bezpieczeństwo

Włamania, kradzieże towarzyszą nam od setek lat. Zmieniają się metody, coraz częściej włamaniom towarzyszą zaawansowane technologie, ale efekty są niezmienne. Wciąż istnieje grupa ludzi, która chce się nielegalnie i szybko wzbogacić kosztem innych. I wciąż nowe osoby lub rodziny są okradane. 

Muszą pogodzić się z tym, że obce osoby były w ich domu lub mieszkaniu, często podczas obecności całej rodziny, często szantażowane lub uśpione przez złodziei gazem czy też w najlepszym wypadku ratujące się w ostatniej chwili dzięki interwencji odważnego członka rodziny lub wezwanej ochrony.

Do tego dochodzą zdarzenia losowe takie jak pożary, zalania czy inne nieprzewidziane wypadki, na które nie mamy wpływu, a których skutki mogą być dla nas bardzo kosztowne i czasochłonne.

Odpowiedzią na powyższe ryzyka może być, a nawet być powinna skrytka sejfowa w profesjonalnym skarbcu. Skrytki sejfowe cieszą się bardzo dużą popularnością w Europie Zachodniej, gdzie, szczególnie w krajach DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) oraz Wielkiej Brytanii, każda rodzina ma średnio przynajmniej jedną skrytkę depozytową.

Często taka skrytka jest przekazywana z pokolenia na pokolenie i deponowane są w niej m.in. oszczędności, pamiątki i ważne dokumenty.

Skarbce i skrytki depozytowe Safebox24 są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynkowe i rosnącą świadomość Klientów w Polsce.

Skrytka depozytowa w skarbcach Safebox24 eliminuje większość ryzyk opisanych powyżej. Skarbce Safebox24 jako jedne z nielicznych w Polsce gwarantują ponadprzeciętne, certyfikowane bezpieczeństwo, stały dostęp do skrytki depozytowej oraz unikalne ubezpieczenie.

Obiekty Safebox24 gwarantują również unikalną poufność i dyskrecję.

 

  

Artykuł pochodzi z portalu lublin24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE