Reklama

Reklama

W przedszkolu niepublicznym „ANIOŁEK” w Łęcznej realizowany będzie projekt „Innowacyjna edukacja w Przedszkolach Aniołek"

Opublikowano: 20 września 2021 11:02
Autor:

W przedszkolu niepublicznym „ANIOŁEK” w Łęcznej realizowany będzie projekt „Innowacyjna edukacja w Przedszkolach Aniołek" - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE W ramach projektu realizowanego we współpracy z Fundacją Polonii „Macierz” otrzymaliśmy dofinansowanie, w związku z którym rozszerzyliśmy ofertę przedszkola w Łęcznej o dodatkowe zajęcia realizowane w celu wyrównania stwierdzonych deficytów, jak również dodatkowe zajęcia pozwalające na zwiększenie kompetencji społecznych dzieci w wieku przedszkolnym.

Reklama

W roku przedszkolnym 2021/22 w PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „ANIOŁEK” W ŁĘCZNEJ realizowany będzie projekt

Innowacyjna edukacja w Przedszkolach Aniołek"

W ramach projektu realizowanego we współpracy z Fundacją Polonii „Macierz” otrzymaliśmy dofinansowanie, w związku z którym rozszerzyliśmy ofertę przedszkola w Łęcznej o dodatkowe zajęcia realizowane w celu wyrównania stwierdzonych deficytów, jak również dodatkowe zajęcia pozwalające na zwiększenie kompetencji społecznych dzieci w wieku przedszkolnym.

W przyznanym grancie edukacyjnym obejmującym wsparciem rodziców dzieci, które zostaną zapisane jako nowi wychowankowie do naszych przedszkoli w Łęcznej i Kijanach możliwe będzie dofinansowanie kwot czesnego i zmniejszenie ich opłaty do kwoty 200zł dla rodziców nowozapisanych dzieci do przedszkola (w okresie IX.2021-VIII.2022),

Wszystkie dzieci, chodzące do Przedszkoli „Aniołek” korzystać będą mogły z doposażenia placówek w nowe pomoce dydaktyczne w zakresie neuroedukacji i objęcie tą zaawansowaną metodą edukacyjną.

 

Grant przeznaczony również zostanie na doposażenie placówki w najnowocześniejszy sprzęt antywirusowy i antybakteryjny : robot mobilny ANTYVIR, a także cykl szkoleń z zakresu pedagogiki twórczości oraz programów edukacyjno- kulturowych i neurodydaktyki dla nauczycieli naszych przedszkoli oraz realizację programów:

- neurodydaktyki ,

- kulturowych,

- artystycznych,

- historycznych.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA DZIECI!!!

 

Ilość miejsc projektowych jest ograniczona, jedynym warunkiem rekrutacyjnym jest wiek 2.5-5 lat, liczy się kolejność składania zgłoszeń!!!

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.