Reklama

Reklama

Znowu afera w Parku Miejskim na Podzamczu.

Opublikowano: 6 września 2021 11:23
Autor:

Znowu afera w  Parku Miejskim na Podzamczu. - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Łęczyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Łęcznej zapraszają mieszkańców do włączenia się w przebieg „Sąsiedzkiej Giełdy Przydasiów – wymień, zamień, sprzedaj, kup i pokaż co robisz”

Reklama

Jak można się włączyć?

Po prostu, przyjść, przynieść ze sobą zbędne przedmioty z obszarów: strych, piwnica, garaż i  wystawić je do obejrzenia, wymiany bądź sprzedaży. Oprócz tego, można zaprezentować  szerszemu gronu odwiedzających, swoje pasje, hobby.

Na zaproszenie Organizatorów, podczas jesiennej edycji Giełdy, prace fotograficzne zaprezentuje Pani Iwona Grochowska, amatorka fotografka. Subiektywne spojrzenie przez oko obiektywu aparatu fotograficznego, pokazuje piękno przyrody naszych jezior, a szczególnie okolic Piaseczna.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i bezpośredniego spotkania z autorką.

Co jeszcze się wydarzy.

Stowarzyszenie Chorągiew Zamku w ZawieprzycachAnatazego Miączyńskiego Herbu Suchekomnaty, której celem działania jest min.stymulacja społecznej aktywności na poziomie regionalnym i integrowanie środowiska lokalnego, włącza się w wydarzenie poprzez organizację dziecińca staropolskiego i przebieralnię historyczną. Można będzie tam zobaczyć i spróbować zabaw z dawnych czasów oraz zrobić zdjęcie pamiątkowe w stroju historycznym.

Mieszkańcy naszego miasta i powiatu,  organizacje pozarządowe, instytucje z obszaru pomocy społecznej, lokalni twórcy, hobbiści, którzy od kilku lat aktywnie włączają się  w wydarzenie, wystawią swoje prace w tym m.in.  rękodzieło artystyczne, biżuterię, stare przedmioty, książki, płyty, ceramikę.

W wyznaczonym miejscu, odbywać się będą warsztaty arteterapii, na których każdy będzie mógł  nauczyć się techniki decupage, wykonać biżuterię i inne ciekawe czynności artystyczne.

Zabawy edukacyjne z Klanzą, to szansa na rodzinne spędzenie czasu  poprzez zabawę, pod okiem specjalistów, wykwalifikowanych Animatorów.

„Sąsiedzka Giełda Przydasiów – wymień, zamień, sprzedaj, kup i pokaż co robisz” jest organizowana w ramach Projektu „Zielona Dolina Dinozaurów – razem pokonamy bariery”, który finansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Pomysł wydarzenia, to inicjatywa autorska członków grupy samopomocowej Klubu Akacjowa, obecnie Klubu Samopomocy, który mieści się przy ul. Kpt. Żabickiego 2, czynny w godz. 12-18, oprócz dni wolnych od pracy.

Zapraszamy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.