Cielebąk z prezentem na 18-tkę

sport Nie tak miała wyglądać sobota w wykonaniu lidera. Podopieczni Damiana Panka ulegli 0:2 Górnikowi II Łęczna.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 12 września 2020 11:52 | Aktualizacja: 12 września 2020 11:52

Huragan miał idealną okazję do objęcia prowadzenia, jednak Alan Olszewski nie zdołał wykorzystać rzutu karnego po faulu na Mateuszu Panasiuku. Gospodarze odpowiedzieli w 27 minucie za sprawą Jakuba Cielebąka. 17-latek trafił do siatki również w 70 minucie, ustalając wynik zawodów. Poodpieczny Sławomira Pogonowskiego 1 października wejdzie w pełnoletność i zrobił sobie przedwczesny prezent urodzinowy.