Reklama

Dziś Górnik zmierzy się z Wisłą Kraków. Kup wcześniej bilet, a unikniesz kolejek [CENNIK]

Opublikowano:
Autor:

Dziś Górnik zmierzy się z Wisłą Kraków. Kup wcześniej bilet, a unikniesz kolejek [CENNIK] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Bilety i karnety możesz kupić także przez Internet. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30. 

Do wczorajszego wieczora klub sprzedał 2 512 biletów, w tym blisko tysiąc karnetów na wszystkie mecze na stadionie w Łęcznej. Ponadto klub wydał już ponad 3 tysiące kart kibica. Taką kartę wyrobisz na stronie klubu: bilety.gornik.leczna.pl. Przez Internet kupisz też bilety i karnety.

 

Szczegółowy cennik znajdziecie w galerii poniżej. Kto może skorzystać ze zniżek?

Dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia obejrzą mecze za symboliczną złotówkę, a najtańszy bilet normalny na mecze Górnika Łęczna będzie kosztował 10 zł. Najtańsze karnety, które pozwolą zobaczyć m.in. hitowe mecze z Wisłą i Legią będą w cenie od 60 zł. 

 

Z Kartą Kibica dwa razy taniej

Od tego sezonu obowiązkowa będzie Karta Kibica. Można ją wyrobić od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18 w kasie nr 1, a od 7 lipca również przez Internet. Karta kosztuje 10 zł, a jej wyrobienie trwa krócej niż dwie minuty. Do soboty klub wydał prawie tysiąc takich kart. Od 7 lipca będzie możliwość wyrobienia Karty Kibica przez Internet.

Jeśli ktoś nie chce jej wyrabiać, może nabyć bilet jednorazowy. Jednak wejściówka będzie wtedy droższa nawet dwa razy niż dla posiadacza Karty Kibica. W czasie wydania biletu jednorazowego kibicowi robione będzie zdjęcie w kasie.

Klub zachęca kibiców do kupowania wejściówek przez Internet lub w przedsprzedaży. W dniu meczu bilety będą droższe o 5 zł za bilet ulgowy i 10 zł za bilet normalny. Dodatkowo za hitowe mecze: z Wisłą Kraków, Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań trzeba będzie zapłacić 10 zł więcej, niż za pozostałe spotkania.

 

Kto zapłaci mniej?

Na trybunie C powstanie sektor rodzinny na prawie 700 miejsc. Dzieci poniżej 13. roku życia zapłacą za bilet złotówkę bez względu na rangę przeciwnika i moment zakupu.

Bilety ulgowe przysługiwać będą dzieciom i młodzieży uczącej się przed 26. rokiem życia z ważną legitymacją, a także seniorom powyżej 60. roku życia i kobietom.

Osoby niepełnosprawne, które przedstawią orzeczenie o niepełnosprawności ze stopniem lekkim i umiarkowanym zapłacą połowę ceny biletu. Z kolei osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wejdą na mecze za darmo pod warunkiem, że posiadają Kartę Kibica i prześlą na adres klubu kserokopię orzeczenia o niepełnosprawności.

Zorganizowane grupy młodzieży szkolnej do 18. roku życia liczące co najmniej dziesięć osób mogą wejść na mecze Górnika nieodpłatnie. Warunkiem koniecznym otrzymania wejściówek jest przesłanie do klubu wypełnionego formularza w terminie do 48 godzin przed meczem. Szczegóły można uzyskać w klubie , telefonicznie pod numerem 81 752 17 40 w.10 i mailowo pod adresem tomasz.plaza@gornik.leczna.pl. Liczba miejsc przeznaczonych dla grup zorganizowanych jest ograniczona i o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dlaczego warto mieć karnet

Klub zachęca do zakupu karnetów, których właściciele obejrzą za darmo mecze Górnika w Pucharze Polski.

Kibice będą mogli kupić karnet na sezon lub na rundę. Karnet na rundę obejmuje dziewięć meczów Górnika w 2014 roku, natomiast karnet na sezon 2014/2015 pozwoli obejrzeć wszystkie spotkania sezonu zasadniczego i rundy finałowej.

Karnety można będzie kupić w kasach klubu i w sklepie SportXL przy ulicy Polnej 1 w Łęcznej. Od 7 lipca karnety zakupimy także przez Internet oraz w SportXL Lublin w CH E.Leclerc przy ulicy Tomasza Zana 19.

Również 7 lipca ruszy sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków, który odbędzie się w piątek 18 lipca o godz. 20.30.

Szczegółowe cenniki poniżej. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE