Górnik II z porażką

Górnik II z porażką - Zdjęcie główne

Sport Łęcznianie nie zasłużyli na porażkę z Ładą.

- Już po pierwszej połowie powinniśmy mieć dobry wynik. Piotr Świeca w 35 minucie mógł zachować się zupełnie inaczej. Jeszcze przed przerwą Aron Stasiak uderzył z 10 metrów w bramkarza, a Marcel Obroślak przeniósł piłkę nad poprzeczką. Paweł Perdun uderzał po długim rogu, ale bez efektu - mówi Sławomir Pogonowski, trener Górnika II.

Gospodarze zdobyli jedynego gola po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego. Graigy-Adams Innocent, czyli zawodnik z Francji chciał zacentrować, a piłka minęła wszystkich, również debiutującego między słupkami Jakuba Łapałę. Co ciekawe, dla niego był to pierwszy mecz w bramce, ale już wcześniej wystąpił w IV lidze. W meczu z Lublinianką Lublin wszedł jako zawodnik z pola i...zdobył bramkę. Skończyło się porażką 1:2.

Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1:0 (0:0)

Bramka: Graigy-Adams Innocent 74'.

Górnik II: Łapała - Tomasiak, Zagórski, Masztaleryk, Kocyła, Świeca (70' Szałachowski), Iwańczuk (73'; Cybała), Bujak, Perdun, Obroślak, Stasiak.

Żółte kartki: Obroślak, Zagórski, Perdun, Bujak.