Górnik Łęczna najlepszym klubem amatorskiego MMA 2015

Górnik Łęczna najlepszym klubem amatorskiego MMA 2015  - Zdjęcie główne

Sport13 lutego w Soczaczewie odbyły się jubileuszowe setne zawody ALMMA, podczas których nastąpiło wręczenie nagród dla łęczyńskiego GKS-u za najlepszy klub amatorskiego MMA Polski 2015 roku. Nagrodzona również została zawodniczka łęczyńskiej sekcji MMA – Aleksandra Rola, która została zawodniczką roku 2015 bez podziału na kategorie wagowe zdobywając najwięcej medali oraz wygrywając najwięcej walk.

Tego dnia odbył się również turniej MMA, w którym wystartowało dziewięciu zawodników naszej sekcji, spośród nich aż ośmiu wywalczyło miejsce na podium:
3 miejsce Abramiuk Adrian

Rafał Korecki otrzymał również nagrodę za najszybszy nokaut zawodów.

Treningi z góralami

Tuż po zawodach zawodnicy wyruszyli na tygodniowe zgrupowanie szkoleniowe do Zakopanego gdzie mieli okazję poprawić swoją kondycję i wyszlifować swoje techniki, a także potrenować w miejscowym klubie Spartakus Zakopane. Zawodnicuy Górnika zrelaksowali się także w basenach termalnych.

Szkolenie z jiu-jitsu

W minioną niedzielę w Ośrodku Sportów walki przy ul. Staszica 15 odbyło się otwarte seminarium szkoleniowe z zakresu technik brazylijskiego Jiu-jitsu które poprowadził czarny pas Krzysztof Suchorabski. Krzysiek promował również Adriana Żaka za jego umiejętności i zaangażowanie w rozwój sekcji na niebieski pas BJJ.

Zdjęcie

Teraz Łódź

Już
w piątek trzech zawodników – Jakub Niewiadomski, Wojciech Żuchnik i Adrian Żak wyjeżdża stoczyć walki amatorskie do Łodzi na gali zawodowej Thunder Storm 27 lutego.

Bieżące dokonania wojowników Górnika Łęczna można śledzić także na ich fanpage'u – link