Górnik Łęczna - Termalica Nieciecza 1:2 [Relacja]

Górnik Łęczna - Termalica Nieciecza 1:2 [Relacja]  - Zdjęcie główne

SportPiłkarze Górnika podejmują u siebie zawodników drużyny Termalica Nieciecza. Poniżej relacja na żywo z meczu.

91 minuta

Pilarz kapitalnie broni, mogło być 2:2!

90 minuta

Trzy minuty doliczone.

87 minuta GOOOOL DLA GÓRNIKA!

Bartosz Śpiączka! Walczymy do końca!

86 minuta

Sasin zgrywa do Bartkusa, a ten zaczyna kontratak.

81 minuta

Bartkus broni strzał Biskupa.

80 minuta

Michał Markowski za Wojciecha Kędziorę.

77 minuta

Termalica kontratakuje. Groźny strzał oddał teraz Martin Juhar.

74 minuta

Górnik przeważa, ale większość akcji kończy się dośrodkowaniami, z którymi defensorzy Termaliki radzą sobie bezbłędnie.

72 minuta

Sasin wchodzi za Mierzejewskiego.

64 minuta

Gdyby tylko Radosław Pruchnik miał nieco dłuższe nogi, to mógłby dać nam kontaktową bramkę. Dalej 0:2, ale walczymy.

63 minuta

Na spalonym Świerczok. Szkoda, bo byłby w dobrej sytuacji.

59 minuta

Patryk Fryc zmienia Dariusza Jareckiego.

57 minuta

Nieudany strzał Mierzejewskiego.

53 minuta GOL DLA TERMALIKI!

Wojciech Kędziora strzałem od poprzeczki daje dwubramkowe prowadzenie Termalice.

52 minuta

Podaniem na kilkanaście metrów Tymiński poszukał Śpiączki. Napastnika ubiegł jednak Pilarz.

46 minuta

Mamy kilka zmian. W Górniku schodzą Bogusławski i Pitry, a w ich miejscu pojawią się Bednarek ze Śpiączką. U gości Biskup zmienia Plizgę.

42 minuta GOL!

Goście sprytnie wykonali rzut wolny, po którym nasz były zawodnik, Dawid Sołdecki, wpakował piłkę do bramki. Przegrywamy 0:1.

36 minuta

Co za interwencja Pilarza! Bramkarz instynktownie odbił piłkę, która zmierzała do siatki po uderzeniu Bozicia.

29 minuta

Ale było blisko! Jakubik odzyskał piłkę i wypatrzył Świerczoka, a ten minął golkipera i kopnął w kierunku bramki, ale tuż sprzed linii wybił Putiwcew. Dalej 0:0.

26 minuta

Piłka trafiła pod nogi Bonina, który obrócił się i strzelił ponad bramką.

22 minuta

Uderzenia zza pola karnego spróbował Juhar.

19 minuta

Z lewej strony ładnie pokazał się Marcos, ale potem wrzucił prosto do rąk golkipera gości.

15 minuta

Juhar źle przyjął piłkę, przez co zaprzepaścił okazję do oddania strzału.

13 minuta

Pilarz przechwycił dośrodkowanie Bonina.

10 minuta

I znowu strzela Pruchnik! Pilarz miał problemy z interwencją, z pomocą musieli mu przyjść obrońcy.

9 minuta

W zamieszaniu w polu karnym gości najlepiej odnalazł się Pruchnik, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką.

7 minuta

Świerczok znowu zaczyna błyszczeć. Poradził sobie z obrońcą zakładając mu siatkę, potem jego strzał został zablokowany.