Kolejny sukces zapaśników Iskry Spiczyn

Opublikowano:
Autor:

Kolejny sukces zapaśników Iskry Spiczyn - Zdjęcie główne

SportW tym samym czasie na różnych zawodach złoty medal zdobył młodzik i weteran.

Trzy tygodnie temu informowaliśmy o sukcesie Bartłomieja Żurawia, który na zawodach w Osielsku został mistrzem Polski w kategorii 74 kg. Z kolei Hubert Mazurek wywalczył srebrny medal w kategorii 86 kg.

Zawodnicy Iskry Spiczyn nie spoczęli na laurach. Na Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym, które odbyły się 8-9 listopada 2014 r. w Olsztynie Konrad Wójcik zwyciężył w kat. 53 kg wygrywając 6 walk, wszystkie przed czasem. W jego kategorii startowało 38 zawodników z całego kraju.

Złoty medal zdobył także Paweł Woliński, były zawodnik Iskry na Mistrzostwach Polski Weteranów w zapasach w kat. 97 kg, które odbyły się w tym samym czasie w Warszawie.

O zawodnikach Iskry Spiczyn przeczytacie więcej klikając w poniższy obrazek.