Łęcznianie ukończyli Bieg Rzeźnika

Łęcznianie ukończyli Bieg Rzeźnika  - Zdjęcie główne

SportRobert Murak zajął czwarte miejsce w morderczym Rzeźniku Ultra, pokonując 115 km po górach. Pawłowi Dylewskiemu, Maciejowi Kołodziejczykowi, Dariuszowi Zielińskiemu i Damianowi Sudołowi udało się ukończyć 82-kilometrowy Bieg Rzeźnika.

W dniach 1-3 czerwca w Bieszczadach odbył się Festiwal Rzeźnicki, w którym wzięli udział zawodnicy z Łęcznej.

Robert Murak z Łęcznej ukończył bieszczadzki bieg Ultra Rzeźnik. Pokonał 115 km i zajął czwarte miejsce w tych morderczych zawodach.

Z kolei Paweł Dylewski, Maciej Kołodziejczyk, Dariusz Zieliński i Damian Sudoł wystartowali w XV Biegu Rzeźnika. Pokonali 82 km i 3955 metrów przewyższeń.

- Na trasie zmagaliśmy się z bólem, wielkim upałem i koszmarnymi podejściami. Chociaż nie było łatwo, do mety dotarliśmy w limicie czasowym – opowiada Maciej Kołodziejczyk.

Zawodnicy z Łęcznej wzięli też udział w Rzeźniczku. Ten 27-kilometrowy bieg ukończyli Tomek Janowski, Michał Grzesiuk, Marcin Wójcicki oraz Bogdan Czech.