Reklama

Pierwsza przyjedzie Wisła!

Opublikowano:
Autor:

Pierwsza przyjedzie Wisła! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Znamy już terminarz rozgrywek ekstraklasy. W pierszym meczu Górnik podejmie u siebie Wisłę Kraków. 

Poniżej pełny terminarz T-Moblie Ekstraklasy na sezon 2014/2015:


1. kolejka - 19/20 lipca 

Lech Poznań - Piast Gliwice 
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 
Górnik Zabrze - Cracovia 
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 
Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 

2. kolejka - 26/27 lipca 

Wisła Kraków - Piast Gliwice 
Górnik Zabrze - Lech Poznań 
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 
GKS Bełchatów - Korona Kielce 
Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 
Cracovia - Legia Warszawa 

3. kolejka - 2/3 sierpnia 

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 
Lech Poznań - Wisła Kraków 
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 
Jagiellonia Białystok - Cracovia 
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 

4. kolejka - 9/10 sierpnia 

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Cracovia - Korona Kielce 
Legia Warszawa - Górnik Łęczna 
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 

5. kolejka - 16/17 sierpnia 

Piast Gliwice - Ruch Chorzów 
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Górnik Zabrze 
Śląsk Wrocław - Cracovia 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 
Górnik Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 

6. kolejka - 23/24 sierpnia 

Ruch Chorzów - Lech Poznań 
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 
GKS Bełchatów - Piast Gliwice 
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Legia Warszawa - Korona Kielce 
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna 
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 

7. kolejka - 30/31 sierpnia 

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 
Lech Poznań - Cracovia 
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 

8. kolejka - 13/14 września 

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 
Cracovia - Górnik Łęczna 
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 

9. kolejka - 20/21 września 

Piast Gliwice - Cracovia 
Wisła Kraków - Legia Warszawa 
Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 
Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 

10. kolejka - 27/28 września 

GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 
Cracovia - Wisła Kraków 
Legia Warszawa - Lech Poznań 
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Korona Kielce - Piast Gliwice 
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 

11. kolejka - 4/5 października 

Piast Gliwice - Legia Warszawa 
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 
Lech Poznań - GKS Bełchatów 
Lechia Gdańsk - Cracovia 
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 
Górnik Łęczna - Korona Kielce 

12. kolejka - 18/19 października 

Zawisza Bydgoszcz - GKS Bełchatów 
Cracovia - Ruch Chorzów 
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 
Korona Kielce - Lech Poznań 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 

13. kolejka - 25/26 października 

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Lech Poznań - Górnik Łęczna 
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 
Ruch Chorzów - Korona Kielce 
Pogoń Szczecin - Cracovia 
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 

14. kolejka - 2 listopada 

Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 
Korona Kielce - Wisła Kraków 
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 

15. kolejka - 8/9 listopada 

Piast Gliwice - Górnik Łęczna 
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 
GKS Bełchatów - Cracovia 
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 

16. kolejka - 22/23 listopada 

Piast Gliwice - Lech Poznań 
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 
Cracovia - Górnik Zabrze 
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz 
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
 

17. kolejka - 29/30 listopada 

Piast Gliwice - Wisła Kraków 
Lech Poznań - Górnik Zabrze 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 
Korona Kielce - GKS Bełchatów 
Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz 
Legia Warszawa - Cracovia 

18. kolejka - 6/7 grudnia 

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 
Wisła Kraków - Lech Poznań 
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 
Cracovia - Jagiellonia Białystok 
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 

19. kolejka - 13/14 grudnia 

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 
Korona Kielce - Cracovia 
Górnik Łęczna - Legia Warszawa 
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 


20. kolejka - 14/15 lutego 

Ruch Chorzów - Piast Gliwice 
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 
Górnik Zabrze - Korona Kielce 
Cracovia - Śląsk Wrocław 
GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna 

21. kolejka - 21/22 lutego 

Lech Poznań - Ruch Chorzów 
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 
Piast Gliwice - GKS Bełchatów 
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia 
Korona Kielce - Legia Warszawa 
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 

22. kolejka - 28 lutego/1 marca 

Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 
Cracovia - Lech Poznań 
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 

23. kolejka - 7/8 marca 

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 
Górnik Łęczna - Cracovia 
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 

24. kolejka - 14/15 marca 

Cracovia - Piast Gliwice 
Legia Warszawa - Wisła Kraków 
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 

25. kolejka - 21/22 marca 

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 
Wisła Kraków - Cracovia 
Lech Poznań - Legia Warszawa 
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 
Piast Gliwice - Korona Kielce 
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 

26. kolejka - 4 kwietnia 

Legia Warszawa - Piast Gliwice 
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 
GKS Bełchatów - Lech Poznań 
Cracovia - Lechia Gdańsk 
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Korona Kielce - Górnik Łęczna 

27. kolejka - 11/12 kwietnia 

GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 
Ruch Chorzów - Cracovia 
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 
Lech Poznań - Korona Kielce 
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 

28. kolejka - 18/19 kwietnia 

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 
Górnik Łęczna - Lech Poznań 
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 
Korona Kielce - Ruch Chorzów 
Cracovia - Pogoń Szczecin 
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 

29. kolejka - 25/26 kwietnia 

Zawisza Bydgoszcz - Cracovia 
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 
Wisła Kraków - Korona Kielce 
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 

30. kolejka - 29 kwietnia 

Górnik Łęczna - Piast Gliwice 
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 
Cracovia - GKS Bełchatów 
Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz 
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE