Uratowali remis w Elblągu

Uratowali remis w Elblągu - Zdjęcie główne

Sport "Górnicy" zremisowali w niedzielę na wyjeździe z Olimpią 1:1. Łęcznianie mogą być względnie zadowoleni z jednego punktu, bo wyrównać udało im się dopiero w 88 minucie gry. Gola na wagę remisu strzelił niezawodny Paweł Wojciechowski.

Trafili z wolnego

Niewiele działo się na boisku w Elblągu przed przerwą niedzielnego starcia miejscowej Olimpii z Górnikiem, który przed tą kolejką wrócił na fotel lidera II ligi. Tak było do samej końcówki pierwszej odsłony, gdy gospodarze wywalczyli rzut wolny przed polem karnym łęcznian. Do piłki podszedł Damian Szuprytowski i zaskoczył Patryka Rojka strzałem pod poprzeczkę.