Zielono-czarni przegrali z Cracovią 1:2

Opublikowano:
Autor:

Zielono-czarni przegrali z Cracovią 1:2 - Zdjęcie główne

Sport Górnicy dobrze rozpoczęli dzisiejszy mecz i objęli prowadzenie w czwarej minucie. Niestety później z każdą minutą było coraz gorzej.

Bramkę dla Górnika zdobył Fedor Cernych, który celnie uderzył pod poprzeczkę po dośrodkowaniu Patrika Mraza.

W 40 minucie sam na sam z bramkarzem był Miroslav Bożok, jednak lepszy okazał się golkiper gospodarzy.

Tuż przed końcem pierwszej połowy akcja Cracovii zakończyła się bramką na 1:1. Po dośrodkowaniu Dąbrowskiego do piłki wyszedł Prusak, którego strzałem głową przelobował Covilo.

W drugiej połowie z pięciu metrów głową uderzał Bożok, ale ostatkiem sił obronił Pilarz. Później z główki z trzech metrów strzelał Hasani, znowu dobrą intwencją popisał się golkiper gospodarzy.

W 73 minucie za Hasaniego wchodzi Buzała, który trzy minuty później z 20 metrów uderza na bramkę Cracovii, piłka po rykoszecie odbija się od poprzeczki.

Na dziesięć minut przed końcem meczu prowadzenie obejmuje Cracovia, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobywa Rakels i ustala wynik na 2:1.