Reklama

Zostań wojownikiem

Opublikowano:
Autor:

Zostań wojownikiem  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Rozpoczął się nabór do sekcji początkującej MMA klubu Górnik Łęczna. Mieszane dsztuki walki kształtują nie tylko sylwetkę, ale przede wszystkim charakter - podkreśla trener łęczyńskiej sekcji. 

Zapraszamy wszystkie osoby które ukończyły 14 rok życia do aktywnego spędzania wolnego czasu na matach GKS-u, znajdujących się przy ul. Staszica 15 w Łęczyńskim Ośrodku Sportów Walki.

Sekcja klubu dysponuje dużą halą, która wyposażona jest w matę zapaśniczą, ale również zabezpieczone dookoła ściany miękką matą, dzięki czemu można w pełni wykorzystać walory sali. Do dyspozycji zawodników jest również doskonale wyposażona siłownia oraz sprzęt do cross-treningu.

Zapisy do sekcji początkującej trwają nieprzerwanie do końca września, na treningach, które odbywają się codziennie w dni robocze o godzinie 19.15 ,po czym nastąpi podział na dwie grupy.

Klub organizuje również poranne zajęcia dla osób pracujących w trybie zmianowym w każdy wtorek i czwartek o godzinie 9.00. W celu uzyskanie większej ilości informacji prosimy o kontakt z trenerem koordynującym sekcji, Konradem Płaza pod numerem telefonu. 530-338-900 lub osobiście na hali treningowej w godzinach około treningowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE