Reklama

"Aniołki" zawiozły "Szlachetną Paczkę" (WIDEO)

Opublikowano:
Autor:

"Aniołki" zawiozły "Szlachetną Paczkę" (WIDEO) - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pani Jowita samotnie wychowująca córeczkę musiała radzić sobie bez lodówki. Pieniędzy brakuje na żywność i na artykuły szkolne dla dziecka. Specjalnie dla nich dary zebrali pracownicy przedszkola "Aniołek" i rodzice uczęszczających do niego maluchów.

Mimo że w Łęcznej nie powstał sztab "Szlachetnej Paczki" już po raz siódmy w akcję zaangażowało się Przedszkole Niepubliczne "Aniołek" w Łęcznej i Kijanach, które przygotowało paczki dla 24-letniej Jowity Kawałek z Lublina, która samotnie wychowuje niespełna sześcioletnią Agatę. Wśród darów był m. in. telewizor i lodówka. Pracownicy "Aniołka" i rodzice przedszkolaków przygotowali dary zgodnie z zapotrzebowaniem pani Jowity opisanym na stronie internetowej przez wolontariuszy "Szlachetnej Paczki".

"Rodzina jest w trudnej sytuacji od kiedy od pani Jowity odszedł partner. Trwa to już dwa lata. W dodatku rodzina nie ma wsparcia wśród najbliższych. Aktualnie utrzymuje się z alimentów i ze wsparcia w programie Rodzina 500 Plus (1354 zł). Po odliczeniu kosztów mieszkania na życie zostaje im jedynie ok. 350 zł na osobę miesięcznie" - czytamy w tym opisie.

(...) 

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - już od wtorku 19 grudnia w Twoim punkcie sprzedaży. 

Tak dziewczynka cieszyła się z prezentów:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE