Reklama

Bal Wszystkich Świętych w Aniołku

Opublikowano:
Autor:

Bal Wszystkich Świętych w Aniołku  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedszkole Niepubliczne "Aniołek" w Łęcznej zaprasza wszystkie Aniołki na tradycyjny doroczny Bal Wszystkich Świętych! Tego dnia dzieci i nauczyciele przychodzą do przedszkola przebrani za świętych i anioły.

Przedszkole Niepubliczne "Aniołek" w Łęcznej zaprasza na tradycyjny doroczny Bal Wszystkich Świętych! Tego dnia dzieci i nauczyciele przychodzą do przedszkola przebrani za świętych i anioły.

Zapraszamy wszystkie przedszkola i szkoły z Łęcznej i całej Polski, aby dołączyły do nas i świętowały wraz z nami. Przyłączcie się do naszej idei! Świętujcie wraz z nami i zorganizujcie Bal Wszystkich Świętych w swoich placówkach - zachęca dyrektor przedszkola Anna Skrzypek-Woźniacka.

I dodaje: - W naszej placówce to już kolejna edycja balu. Tego dnia wszystkie dzieci i nauczyciele przychodzą przebrani za świętych i anioły. Tańczymy jak Dawid, walczymy jak św. Jerzy ze smokiem rozbijając piniatę, czyli smoka wypełnionego słodyczami. Szukamy ukrytych nagród wraz ze św. Antonim i mamy wiele wspaniałych atrakcji nawiązujących do innych świętych. 

Wejdź na stronę wydarzenia na Facebooku - LINK.

Bal odbędzie się w czwartek 2 listopada w przedszkolach "Aniołek" w Łęcznej i w Kijanach w godz. 9-12. 

Zdjęcie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE