Reklama

Boisko lekkoatletyczne powstaje z poślizgiem

Opublikowano:
Autor:

Boisko lekkoatletyczne powstaje z poślizgiem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie mieli już ćwiczyć na nim od początku roku szkolnego, ale robotnicy dopiero niedawno pomalowali bieżnię i muszą jeszcze wykonać m. in. oświetlenie. Wykonawca zapłaci urzędowi miejskiemu kary umowne, których wartość wzrasta z każdym kolejnym dniem opóźnienia. 

Termin zakończenia prac minął ponad miesiąc temu. Do tej pory na terenie gimnazjum przy ulicy Piłsudskiego powstała 80-metrowa bieżnia o nawierzchni poliuretanowej i 30-metrowa rozbieżnia z zeskocznią o wymiarach 8x3 m kwadr. Robotnicy zbudowali też plac z miękkiej elastycznej kostki brukowej z gumowego granulatu i poliuretanu, na którym stanęło 16 urządzeń fitness. Cały obiekt ma być monitorowany.

Chociaż termin prac upłynął 1 września, wykonawca, czyli firma AF-TERM z Lublina musi jeszcze zbudować oświetlenie składające się z pięciu latarni hybrydowych wykorzystujących zieloną energię (z podpiętym mały wiatrakiem i panelem fotowoltaicznym), które nie muszą być powiązane z siecią energetyczną. Na terenie boiska nie ma też dwóch ławek i koszy na śmieci, które miał postawić wykonawca.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE