Burmistrz Łęcznej ma koronawirusa

wiadomosci Leszek Włodarski jest zakażony koronawirusem. Burmistrz miał kontakt z innym chorym.

kk

Opublikowano: 12 września 2020 14:36 | Aktualizacja: 17 września 2020 09:08

Przypomnijmy, że Leszek Włodarski od tygodnia przebywa na kwarantannie po tym, jak miał kontakt z pracownikiem kadry zarządzającej łęczyńskiego szpitala zakażonym covid-19.

Wczoraj, w ósmej dobie od tego kontaktu wykonano test Leszkowi Włodarskiemu, który potwierdził zakażenie. W związku z tym kwarantanną zostało objętych m. in. część radnych gminy, którzy brali udział w spotkaniu z burmistrzem, a także rzecznik urzędu miejskiego.

- Jest to kilkanaście osób, które spotykały się z burmistrzem w zamkniętym pomieszczeniu. Burmistrz czuje się dobrze, przechodzi koronawirusa bezobjawowo, cały czas pracuje zdalnie, dlatego pozytywny wynik jest dla nas zaskoczeniem - informuje Grzegorz Kuczyński, rzecznik ratusza w Łęcznej. - Urząd będzie pracował tak jak do tej pory - dodaje. 

Wraz z rodziną Leszek Włodarski musi teraz przebywać dziesięć dni w domowym izolatorium. 

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 10 dni temu | ocena +0 / -0

    Adrian K

    bezobjawowo,to jak za komuny schizofrenia

  • 10 dni temu | ocena +0 / -0

    ewelina

    Duzo zdrowia