Reklama

Burmistrz Łęcznej z najgorszą oceną [wideo]

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz Łęcznej z najgorszą oceną [wideo] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości „Kurier Lubelski” ogłosił plebiscyt, w którym czytelnicy gazety oceniali prezydentów i burmistrzów miast Lubelszczyzny. Ostatnie miejsce zajął Teodor Kosiarski.  

Były dwie opcje głosowania. „Jeśli pozytywnie oceniasz styl rządzenia swojego włodarza, a podjęte przez niego decyzje uważasz za trafione, jeśli widzisz go ponownie w takiej roli - zagłosuj na tak. Jeśli natomiast uważasz, że twój burmistrz lub prezydent nie wywiązał się ze złożonych obietnic i źle zarządza twoją miejscowością dlatego nie chcesz, by znów szefował w ratuszu - zagłosuj na nie” - czytamy w instrukcji.

Można było zagłosować wysyłając sms dając włodarzowi 10 punktów lub przez kliknięcie na stronie internetowej, które ważyło 1 punkt. Z jednego adresu IP można było oddać trzy głosy dziennie na wybranego kandydata.

Najwięcej punktów zebrał prezydent Lublina Krzysztof Żuk (2022 głosów za i 421 przeciw), a najmniej burmistrz Łęcznej Teodor Kosiarski, który otrzymał 51 głosów za i 107 przeciw. Wszystkie wyniki zobaczycie na stronie Kuriera Lubelskiego

Wybory samorządowe już 16 listopada. W Łęcznej mamy trzech kandydatów na burmistrza: Teodora Kosiarskiego (Wspólna Sprawa), Mariusza Fijałkowskiego (Lepsza Łęczna) i Lecha Tora (Prawo i Sprawiedliwość.

W wyborze może pomóc nasz materiał wideo, w którym kandydaci mówią o swoich pomysłach na rozwój Łęcznej. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE