Reklama

Całe podium zajmują kobiety

Opublikowano:
Autor:

Całe podium zajmują kobiety - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W drugim tygodniu trwania naszego plebiscytu doszło do zmiany na szczycie. Zapowiada się ostra rywalizacja między dwiema kobietami związanymi z gminą Spiczyn. 

Udzielającą się charytatywnie, współorganizującą imprezy w powiecie łęczyńskim, stylistkę m.in. muzycznych gwiazd - Joannę Gajos z Zawieprzyc wyprzedziła Paulina Mazurek z Zezulina, pełna pasji i energii nauczycielka oraz instruktorka muzyki w Gminnym Centrum Kultury w Ziółkowie. W ciągu ostatniego tygodnia przybyło jej aż 98 głosów.

Trzecie miejsce, tak jak w poprzednim tygodniu, zajmuje Joanna Wronisz, łęczyńska bibliotekarka, która aktywizuje i uczy starszych mieszkańców w ramach klubu e-senior, jak poruszać się w skomputeryzowanym świecie.

O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w naszym tygodniku kuponów oraz głosów SMS.

Aby oddać głos na wybranego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS: 2,46 zł z VAT) lub dostarczyć do naszej redakcji (adres w stopce redakcyjnej) wypełniony kupon.

Głosowanie trwa do środy, 11 marca 2020 r. do godz. 23:59. O zaliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby redakcji w regulaminowym terminie.

Zdjęcie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE