Reklama

Chcą dojeżdżać MPK do Spiczyna i Kijan, nie tylko do Zawieprzyc

Opublikowano:
Autor:

Chcą dojeżdżać MPK do Spiczyna i Kijan, nie tylko do Zawieprzyc  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - To duża akcja, ogłaszana w internecie, dodatkowo byliśmy również u naszego księdza proboszcza, który bardzo nas wspierał - mówią inicjatorzy zbiórki podpisów w sprawie komunikacji miejskiej. - Zebranych zostało 742 podpisów!

- Przez dwie kolejne niedziele ksiądz ogłaszał, że po mszy świętej są zbierane podpisy, a my staliśmy pod kościołem i zbieraliśmy. Pani wójt na pewno wie o tej inicjatywie, chociaż nie wiem, czy spodziewa się, że jest taki duży odzew... - mówi Rafał Maksymowicz, inicjator akcji w Kijanach.

Może coś dałoby się zrobić dla mieszkańców Kijan i Spiczyna...

Do zbiórki podpisów zaangażowało się wielu mieszkańców. Burzę wywołały słowa wójt gminy Spiczyn Doroty Szczęsnej, które powiedziała pod koniec stycznia na sesji Rady Gminy Spiczyn.

- Tamta strona ma połączenie, polepszyło się, a tutaj, słuchy dochodzą, pewnie i do pani przychodzą mieszkańcy ze Spiczyna, czy nie dałoby się coś zrobić, żeby dla Spiczyna i Kijan poprawić sytuację? - pytał wójt podczas obrad radny Artur Zgierski ze Spiczyna.

- Do mnie żadna petycja nie wpłynęła, żaden mieszkaniec nie był - zapewniła wójt.

(...)

POZOSTAŁO 80 PROC. TEKSTU

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" -  w sklepach na terenie powiatu łęczyńskiego, a także w elektronicznym wydaniu gazety:

Zdjęcie

Magdalena Sych

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE