Reklama

Chciał wcisnąć dzwonek do drzwi, poraził go prąd

Opublikowano:
Autor:

Chciał wcisnąć dzwonek do drzwi, poraził go prąd  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 15-latek chciał wcisnąć dzwonek do drzwi. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na remontowanej klatce schodowej w jednym z bloków w Łęcznej.

Cała sytuacja miała miejsce wczoraj po godz. 16 na klatce schodowej w jednym z bloków mieszkalnych. Prowadzony jest tam remont klatek schodowych obejmujący m. in. wymianę instalacji elektrycznej. W związku z tym ze ścian wystają przewody elektryczne.

- Nastolatek wracając do domu chciał wcisnąć przycisk dzwonka do drzwi. Przycisk ten był wymontowany ze ściany i wisiał na przewodach. W momencie złapania za dzwonek młodego chłopaka poraził prąd. Według relacji świadków trwało to kilka sekund – informuje kom. Michał Grzesiuk, rzecznik komendy w Łęcznej.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego do szpitala. Chłopak pozostał na obserwacji.

- Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Teraz w dochodzeniu wyjaśnią czy remont klatki schodowej prowadzony był zgodnie z przepisami, w sposób niezagrażający życiu i zdrowiu lokatorów – dodaje kom. Grzesiuk.

Zgodnie z kodeksem karnym, kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu podlega karze pozbawienia wolności do trzech lat.

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE