Reklama

Christmas Squezze w Milejowie - wideo z imprezy tanecznej

Opublikowano:
Autor:

Christmas Squezze w Milejowie - wideo z imprezy tanecznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości CHRISTMAS SQUEEZE po raz szósty pokazało czym jest prawdziwa miłość do pasji!  - Jak mówią o tej imprezie sami zaproszeni goście, jest to jedna z najświeższych opcji w Polsce – mówi Robert Jamiński z Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie, gdzie odbyła się impreza. 

Cały dzień warsztatów i paneli dyskusyjnych a w nocy szalony turniej, mnóstwo konkursów z nagrodami, pyszne jedzenie i wyjątkowa świąteczna atmosfera. To tylko część atrakcji jakie czekały uczestników w tym roku, zgodnie z ideą imprezy od zawsze – wszystko było darmowe.

W czwartek 28 grudnia cała masa tancerzy z różnych zakątków Polski przyjechała do Milejowa, by szkolić się w warsztatach, rozwijać pasje i walczyć w Bitwie Smaków. W tym roku nie zabrakło Dancehallu ze słonecznej Jamajki, który poprowadziła Magda z Passa Pasa w Lublinie, waackingu z ery disco, którego technikę przekazała Pati z Radomskiego Kolektywu.

Tegoroczną nowością była akrobatyka poprowadzona przez fantastycznych ludzie Strefy Wysokich Lotów. Nie zabrakło również Breakingu w wykonaniu Oldskulea z zamojskiej ekipy Side By Side. Na deser pojawił się Pielgrzym, który zapisał się w historii polskiego „Mam talent” jako jeden z nielicznych tancerzy zdobywających Złoty Przycisk.

Po ponad dziesięciu godzinach nieprzerwanych warsztatów przyszła pora na turniej. W tym roku po raz pierwszy pojawił się pod swoją własną nazwą „Bitwa Smaków". Po kilku godzinach zaciętych walk zostały wyłonione najlepsze pary.

Pierwsze miejsce: Julia Nowosad (Styl i Kropka - Milejów) i Kamila Mękal (Step Dance - Krasnobród)

Drugie miejsce: Filip Kucybała i Wojciech Pacan (BEZ NAZWY - Milejów)

Trzecie miejsce: Paulina Stanisławek (Funky Fame – Milejów) i Adrian Kucybała (BEZ NAZWY –Milejów)

Po turnieju odbył się jeszcze fantastyczny warsztat z Improwizacji kontaktowej, który poprowadził Dawid Marzec z Chełmskiej Estrady.  Całość jak co roku podsumował Jam taneczny, do którego przygrywali DJ SMAK i B-BOY Lebson na perkusji.

- To był fantastyczny inspirujący dzień. Przez cały dzień w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie pojawiła się ponad setka roztańczonych dusz!  Nie to jest jednak sukcesem dla nas – organizatorów. A to, że ludzie zaczynają rozumieć idee samej imprezy. Przyjaźń, pasja, rozwój, taniec i mandarynki. Nic więcej do szczęścia nie potrzeba – kończy Robert Jamiński.   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE