Reklama

Co poseł Ryszard Kalisz robił w Łęcznej? [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Co poseł Ryszard Kalisz robił w Łęcznej? [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcemy, żeby gminy nie miały możliwości pobierania opłat targowych, gmina i miasto Łęczna nic nie daje kupcom w zamian za tę opłatę - przekonywał Ryszard Kalisz w naszym mieście. O czym jeszcze mówił? 

Poseł przyjechał na Lubelszczyznę, aby promować Paulinę Lipińską, kandydatkę do sejmiku województwa lubelskiego. Wiceprzewodnicząca założonego przez Kalisza Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska jest „jedynką” na liście SLD-Lewica Razem. 

Paulina Lipińska rozmawiała z mieszkańcami Łęcznej między innymi o bezrobociu. – Z jednej strony ludzie pobierają zasiłki zi nie mogą znaleźć pracy, a z drugiej brakuje osób do domowej opieki nad dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. Do takich zadań można by angażować osoby bezrobotne, wśród których jest bardzo dużo pedagogów czy pielęgniarek. Wtedy wielu ludzi nie musiało by rezygnować z kariery zawodowej – przekonywała Paulina Lipińska w Łęcznej, która na co dzień prowadzi kancelarię adwokacką w Lublinie.

Ryszard Kalisz w rozmowie z „Tubą Łęcznej” mówił między innymi o tym, skąd zna nasze miasto i dlaczego chce zniesienia opłaty targowej. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE