Reklama

"Czwórka Sobonia" dla powiatu łęczyńskiego

Opublikowano:
Autor:

"Czwórka Sobonia" dla powiatu łęczyńskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Orkiestra górnicza grała mu sto lat, nie było końca pochwał kolegów z partii, nie zabrakło obietnic wyborczych – tak wyglądała poniedziałkowa konwencja wyborcza Artura Sobonia (PiS), która odbyła się w Starostwie Powiatowym w Łęcznej.

Czwarty na liście Prawa i Sprawiedliwości kandydat do Sejmu, wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń podjął cztery zobowiązania wyborcze skierowane do mieszkańców powiatu łęczyńskiego.

To budowa obwodnicy Łęcznej z dojazdem do ekspresówki, powstanie kolei Łęczna – Stara Wieś – Bogdanka, którą dostarczany byłby węgiel z kopalni do planowanej elektrowni, a także połączenie osobowe do Lublina, program dla Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego z przebudową drogi nad jeziora (Łęczna - Sosnowica) i budowa elektrowni w Starej Wsi.

- Nie odpuszczę, żeby w Starej Wsi nie powstała elektrownia zasilana przez Lubelski Węgiel. To jest moje ostatnie czwarte najważniejsze zobowiązanie – podkreślał Artur Soboń na wczorajszym spotkaniu w Łęcznej.

Miał jeszcze inną wiadomość dla górników. - 10 października wbudujemy kamień węgielny pod nową elektrownię w Puławach, która będzie zasilana przez Bogdankę – zapowiadał Soboń.  

Fijałkowski idzie do PiS

Na konwencji w Łęcznej pojawiło się około 150 osób. Wśród nich byli m. in. wicepremier Jacek Sasin, senator Grzegorz Czelej, marszałek województwa Jarosław Stawiarski.

Artura Sobonia chwalili także działacze samorządu łęczyńskiego - wiceprzewodniczący rady miejskiej w Łęcznej Piotr Winiarski, radni miejscy Antoni Pasieczni i Mariusz Fijałkowski, który zgłosił akces do PiS.

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - od wtorku 8 października w Twoim punkcie sprzedaży!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE