Reklama

Draniu, zniszczyłeś wózek Michałkowi

Opublikowano:
Autor:

Draniu, zniszczyłeś wózek Michałkowi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niepełnosprawny 4-letni chłopiec nie mógł wyjść na dłuższy spacer, bo ktoś zabrał mu wózek spod przedszkola w Łęcznej. Wózek się odnalazł po trzech dniach, ale jedynie w częściach. Później prowadzona była internetowa zbiórka na zakup nowego. Udało się! - Mamy już zamówiony nowy wózek. Mamy całą kwotę. Dzięki jednej pani - informuje mama chłopca. 

W czwartek, 5 kwietnia ulicami Łęcznej przeszedł "Błękitny Marsz" zorganizowany przez tutejsze Niepubliczne Przedszkole "Aniołek". Akcja miała uwrażliwić mieszkańców na problem autyzmu.

Jako pierwszy na swoim specjalistycznym wózku inwalidzkim jechał niepełnosprawny chłopiec - 4-letni Michałek prowadzony przez opiekunkę, czyli przedszkolną "ciocię".

Maluchy wróciły do przedszkola o godz. 11.30 i wózek od tego czasu stał pod schodami prowadzącymi do "Aniołka", mieszczącego się na terenie parafii pw. św. Magdaleny przy ul. Świętoduskiej w Łęcznej. Stały tam także, jak co dzień, zwykłe mniejsze spacerówki. Jednak w którymś momencie masywny wózek Michałka spodobał się złodziejowi. 

Kiedy mama Michałka przyjechała po syna do przedszkola o godz. 15, okazało się, że wartego 3 tys. zł wózka nie ma. Teraz nie może z chłopcem wyruszyć na dłuższe trasy, bo syn ma wiotkość mięśni i nie porusza się samodzielnie. Jest rehabilitowany od 6. miesiąca życia.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE