Reklama

Drogi na Bobrownikach doczekają się remontu. Będą gotowe na... wybory

Opublikowano:
Autor:

Drogi na Bobrownikach doczekają się remontu. Będą gotowe na... wybory - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Firma z Mińska Mazowieckiego przebuduje ulice Wiosenną i Jaśminową. Za remont gmina zapłaci prawie dwa miliony złotych. Prace mają się zacząć pod koniec czerwca. 

Robotnicy położą nowe warstwy asfaltu i poszerzą jezdnię. Przebudują także chodniki i zbudują nowe miejsca parkingowe i oświetlenie uliczne. Łącznie wyremontują 800 metrów drogi – ulicę Wiosenną i Jaśminową do skrzyżowania z Nadwieprzańską, a także drogę wokół przychodni i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, która będzie miała nawierzchnię z kostki brukowej.

W budżecie gminy przygotowano na tę inwestycję 2 mln 700 tys. zł, ale pochłonie niecałe dwa miliony, bo taką ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego, które wykona inwestycję.

Efekt wyborczego roku cudów?

Tak o tegorocznych milionowych inwestycjach mówią opozycyjni radni. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku przebudowa ulic na osiedlu Bobrowniki została wykreślona z wieloletniej prognozy finansowej gminy. Przeciwko tej prognozie głosowało jedynie czterech radnych miejskich. 

Po odnowionej Wiosennej i Jaśminowej będziemy jeździć najwcześniej na początku listopada. W tym samym miesiącu odbędą się wybory samorządowe. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE