Reklama

Dziesięć lat przedszkola "Aniołek" w Łęcznej

Opublikowano:
Autor:

Dziesięć lat przedszkola "Aniołek" w Łęcznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najstarsi absolwenci przedszkola mają dziś 15 lat i wspominają, iż najlepiej pamiętają naukę gotowania, wyjazdy do groty solonej i pasowanie na przedszkolaka.

„Jak Anioły na skrzydłach miłości,/ Jak Anioły na skrzydłach radości/ Jak Anioły na skrzydłach wartości/ Lecimy…” - zaśpiewali w słowach hymnu placówki uczestnicy jubileuszu 10-lecia Przedszkola Niepublicznego „Aniołek” w Łęcznej.

Z okazji 10-lecia Przedszkole Niepubliczne „Aniołek” w Łęcznej zaprosiło dzieci, rodziców i absolwentów na wspólne obchody Święta Aniołów, które rozpoczęły się mszą świętą w Kościele p.w. Marii Magdaleny odprawioną przez proboszcza parafii ks. Janusza Rzeźnika.

Uczestnicy przeszli następnie do rozległych ogrodów przedszkolnych, gdzie czekało na nich mnóstwo niespodzianek. Były gratulacje i podziękowania, łzy wzruszenia, pamiątkowe zdjęcia ze skrzydłami anielskimi na muralu, który powstał na murach przedszkola.

Potem przyszedł czas na wspomnienia absolwentów, którzy napisali i wykonali piosenkę o swoich przygodach przedszkolnych.

Najstarsi absolwenci przedszkola mają dziś 15 lat i wspominają, iż najlepiej pamiętają naukę gotowania, wyjazdy do groty solonej i pasowanie na przedszkolaka.

Przedszkole otrzymało od zaprzyjaźnionych organizacji i firm niezwykłe prezenty w postaci atrakcji dla dzieci. W ogrodzie wylądował piękny balon, w którego koszu dzieci robiły pamiątkowe zdjęcia, w niesamowity wirtualny świat przenosiły dzieci wirtualne okulary, a na koniec taniec ognia wykonał zespół z Grodu Słowiańskiego w Wólce Bieleckiej.

Dyrekcja przedszkola pytana o plany na przyszłość mówi, że nadal chce swoją jakość opierać na wychowaniu w wartościach i innowacjach pedagogicznych, a w tym roku przedszkole w związku z realizacją projektu z RPO Województwa Lubelskiego „Skrzydła dla wszystkich - wyrównywanie szans dzieci o specyficznych potrzebach rozwojowych w Przedszkolu Aniołek” zostało doposażone jeszcze lepiej niż dotychczas w sprzęt i pomoce konieczne do poprawnego realizowania edukacji włączającej dla dzieci z niepełnosprawnością.

Od tego roku więc dzieci mogą korzystać z terapii takich jak Tomatis, EEG Biofeedback, AUTilius, Neuroflow, Forbraine, dogoterapia, neurologopedia i terapia żywienia, a także realizować swoje pasje podczas zajęć artystycznych takich jak arteterapia, teatroterapia, choreoterapia czy „Anielskie Kuchcikowo w Country”. Tuż obok przedszkola powstaje też nowy plac zabaw wraz z elementami ścieżki sensorycznej.

fot. Anna Raczyńska

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE